Vyhledávání

Pronájem chaty a chalupy Beskydy

Pronájem chaty a chalupy Beskydy

Chalupa

29.1. - 5.2.2022
Vyšní Lhoty
Frýdek-Místek
Beskydy

 
23 625 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa - Vyšní Lhoty v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Beskydy, v oblasti Frýdek-Místek, Vyšní Lhoty v ubytovacím zařízení Chalupa - Vyšní Lhoty. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa - Vyšní Lhoty levně, aktuálně v ceně 23625,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Pro Prašivou - Vyšní Lhoty - Pronájem chaty a chalupy Beskydy

Chalupa Pro Prašivou

29.1. - 5.2.2022
Vyšní Lhoty
Frýdek-Místek
Beskydy

 
21 000 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Pro Prašivou - Vyšní Lhoty v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Beskydy, v oblasti Frýdek-Místek, Vyšní Lhoty v ubytovacím zařízení Chalupa Pro Prašivou - Vyšní Lhoty. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Pro Prašivou - Vyšní Lhoty levně, aktuálně v ceně 21000,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Na Hamrech - Staré Hamry - Pronájem chaty a chalupy Beskydy

Chalupa Na Hamrech

29.1. - 5.2.2022
Staré Hamry
Frýdek-Místek
Beskydy

 
14 826 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Na Hamrech - Staré Hamry v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Beskydy, v oblasti Frýdek-Místek, Staré Hamry v ubytovacím zařízení Chalupa Na Hamrech - Staré Hamry. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Na Hamrech - Staré Hamry levně, aktuálně v ceně 14826,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 11 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Na Hamrech - Staré Hamry 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa U Ivánků č2 - Kozlovice - Pronájem chaty a chalupy Beskydy

Chalupa U Ivánků č2

29.1. - 5.2.2022
Kozlovice
Frýdek-Místek
Beskydy

 
12 456 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Ivánků č2 - Kozlovice v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Beskydy, v oblasti Frýdek-Místek, Kozlovice v ubytovacím zařízení Chalupa U Ivánků č2 - Kozlovice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Ivánků č2 - Kozlovice levně, aktuálně v ceně 12456,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Ivánků č2 - Kozlovice 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Nýdek - Nýdek - Pronájem chaty a chalupy Beskydy

Chata Nýdek

29.1. - 5.2.2022
Nýdek
Frýdek-Místek
Beskydy

 
17 003 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Nýdek - Nýdek v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Beskydy, v oblasti Frýdek-Místek, Nýdek v ubytovacím zařízení Chata Nýdek - Nýdek. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Nýdek - Nýdek levně, aktuálně v ceně 17003,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 10 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Nýdek - Nýdek 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Útulna Tyra - Třinec - Pronájem chaty a chalupy Beskydy

Chata Útulna Tyra

29.1. - 5.2.2022
Třinec
Frýdek-Místek
Beskydy

 
10 500 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Útulna Tyra - Třinec v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Beskydy, v oblasti Frýdek-Místek, Třinec v ubytovacím zařízení Chata Útulna Tyra - Třinec. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Útulna Tyra - Třinec levně, aktuálně v ceně 10500,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Útulna Tyra - Třinec 45 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata U taty - Kozlovice - Pronájem chaty a chalupy Beskydy

Chata U taty

29.1. - 5.2.2022
Kozlovice
Frýdek-Místek
Beskydy

 
9 905 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata U taty - Kozlovice v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Beskydy, v oblasti Frýdek-Místek, Kozlovice v ubytovacím zařízení Chata U taty - Kozlovice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata U taty - Kozlovice levně, aktuálně v ceně 9905,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 6 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata U taty - Kozlovice 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Za Lhotkou č1 - Lhotka - Pronájem chaty a chalupy Beskydy

Chata Za Lhotkou č1

29.1. - 5.2.2022
Lhotka
Frýdek-Místek
Beskydy

 
9 226 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Za Lhotkou č1 - Lhotka v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Beskydy, v oblasti Frýdek-Místek, Lhotka v ubytovacím zařízení Chata Za Lhotkou č1 - Lhotka. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Za Lhotkou č1 - Lhotka levně, aktuálně v ceně 9226,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Za Lhotkou č1 - Lhotka 42 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.


Zobrazeno 1-8 z celkem 243 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Pronájem chat a chalup Beskydy - Beskydy 2022. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování - Beskydy 2022. Pronájem chaty a chalupy Beskydy.

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty a chalupy, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Beskydy, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Beskydy. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Beskydy.

 

Copyright© chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů