Vyhledávání

Pronájem chaty a chalupy Broumovsko

Pronájem chaty a chalupy Broumovsko

Chalupa Aneta

29.1. - 5.2.2022
Police nad Metují
Náchod
Broumovsko

 
14 119 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Aneta - Police nad Metují v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Broumovsko, v oblasti Náchod, Police nad Metují v ubytovacím zařízení Chalupa Aneta - Police nad Metují. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Aneta - Police nad Metují levně, aktuálně v ceně 14119,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Aneta - Police nad Metují 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Myšková - Teplice nad Metují - Pronájem chaty a chalupy Broumovsko

Chalupa Myšková

29.1. - 5.2.2022
Teplice nad Metují
Náchod
Broumovsko

 
2 730 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Myšková - Teplice nad Metují v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské dovolené v ČR v lokalitě Broumovsko, v oblasti Náchod, Teplice nad Metují v ubytovacím zařízení Chalupa Myšková - Teplice nad Metují. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Myšková - Teplice nad Metují levně, aktuálně v ceně 2730,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa ROUBENKA JAVOR - Teplice nad Metují - Pronájem chaty a chalupy Broumovsko

Chalupa ROUBENKA JAVOR

29.1. - 5.2.2022
Teplice nad Metují
Náchod
Broumovsko

 
12 600 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa ROUBENKA JAVOR - Teplice nad Metují v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Broumovsko, v oblasti Náchod, Teplice nad Metují v ubytovacím zařízení Chalupa ROUBENKA JAVOR - Teplice nad Metují. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa ROUBENKA JAVOR - Teplice nad Metují levně, aktuálně v ceně 12600,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 16 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa ROUBENKA JAVOR - Teplice nad Metují 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Monika - Adršpach - Pronájem chaty a chalupy Broumovsko

Chata Monika

29.1. - 5.2.2022
Adršpach
Náchod
Broumovsko

 
17 528 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Monika - Adršpach v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Broumovsko, v oblasti Náchod, Adršpach v ubytovacím zařízení Chata Monika - Adršpach. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Monika - Adršpach levně, aktuálně v ceně 17528,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Monika - Adršpach 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Babeta - Teplice nad Metují - Pronájem chaty a chalupy Broumovsko

Chata Babeta

29.1. - 5.2.2022
Teplice nad Metují
Náchod
Broumovsko

 
13 839 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Babeta - Teplice nad Metují v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Broumovsko, v oblasti Náchod, Teplice nad Metují v ubytovacím zařízení Chata Babeta - Teplice nad Metují. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Babeta - Teplice nad Metují levně, aktuálně v ceně 13839,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 9 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Babeta - Teplice nad Metují 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Myšková - Teplice nad Metují - Pronájem chaty a chalupy Broumovsko

Chalupa Myšková

5.2. - 12.2.2022
Teplice nad Metují
Náchod
Broumovsko

 
2 730 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Myšková - Teplice nad Metují v týdnu od 5.2. do 12.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské dovolené v ČR v lokalitě Broumovsko, v oblasti Náchod, Teplice nad Metují v ubytovacím zařízení Chalupa Myšková - Teplice nad Metují. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. února 2022 do soboty 12. února 2022. Začátek rekreace je za 9 dní. Jedná se o zimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Myšková - Teplice nad Metují levně, aktuálně v ceně 2730,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa ROUBENKA JAVOR - Teplice nad Metují - Pronájem chaty a chalupy Broumovsko

Chalupa ROUBENKA JAVOR

5.2. - 12.2.2022
Teplice nad Metují
Náchod
Broumovsko

 
12 600 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa ROUBENKA JAVOR - Teplice nad Metují v týdnu od 5.2. do 12.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Broumovsko, v oblasti Náchod, Teplice nad Metují v ubytovacím zařízení Chalupa ROUBENKA JAVOR - Teplice nad Metují. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. února 2022 do soboty 12. února 2022. Začátek rekreace je za 9 dní. Jedná se o zimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa ROUBENKA JAVOR - Teplice nad Metují levně, aktuálně v ceně 12600,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 16 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa ROUBENKA JAVOR - Teplice nad Metují 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Monika - Adršpach - Pronájem chaty a chalupy Broumovsko

Chata Monika

5.2. - 12.2.2022
Adršpach
Náchod
Broumovsko

 
17 528 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Monika - Adršpach v týdnu od 5.2. do 12.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Broumovsko, v oblasti Náchod, Adršpach v ubytovacím zařízení Chata Monika - Adršpach. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. února 2022 do soboty 12. února 2022. Začátek rekreace je za 9 dní. Jedná se o zimní Last Minute dovolenou v objektu Chata Monika - Adršpach levně, aktuálně v ceně 17528,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Monika - Adršpach 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.


Zobrazeno 1-8 z celkem 86 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Pronájem chat a chalup Broumovsko - Broumovsko 2022. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování - Broumovsko 2022. Pronájem chaty a chalupy Broumovsko.

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty a chalupy, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Broumovsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Broumovsko. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Broumovsko.

 

Copyright© chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů