Vyhledávání

Pronájem chaty a chalupy Český Ráj

Pronájem chaty a chalupy Český Ráj

Chalupa Na pohodu

29.1. - 5.2.2022
Branžež
Mladá Boleslav
Český ráj

 
14 903 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Na pohodu - Branžež v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Český ráj, v oblasti Mladá Boleslav, Branžež v ubytovacím zařízení Chalupa Na pohodu - Branžež. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Na pohodu - Branžež levně, aktuálně v ceně 14903,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Pod Doubkem - Mladějov - Pronájem chaty a chalupy Český Ráj

Chalupa Pod Doubkem

29.1. - 5.2.2022
Mladějov
Jičín
Český ráj

 
19 705 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Pod Doubkem - Mladějov v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Český ráj, v oblasti Jičín, Mladějov v ubytovacím zařízení Chalupa Pod Doubkem - Mladějov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Pod Doubkem - Mladějov levně, aktuálně v ceně 19705,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 5 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Pod Doubkem - Mladějov 45 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Xa-Inu - Sedliště - Pronájem chaty a chalupy Český Ráj

Chata Xa-Inu

29.1. - 5.2.2022
Sedliště
Jičín
Český ráj

 
22 225 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Xa-Inu - Sedliště v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Český ráj, v oblasti Jičín, Sedliště v ubytovacím zařízení Chata Xa-Inu - Sedliště. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Xa-Inu - Sedliště levně, aktuálně v ceně 22225,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Kozákov - Radostná pod Kozákovem - Pronájem chaty a chalupy Český Ráj

Chata Kozákov

29.1. - 5.2.2022
Radostná pod Kozákovem
Semily
Český ráj

 
7 700 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Kozákov - Radostná pod Kozákovem v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Český ráj, v oblasti Semily, Radostná pod Kozákovem v ubytovacím zařízení Chata Kozákov - Radostná pod Kozákovem. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Kozákov - Radostná pod Kozákovem levně, aktuálně v ceně 7700,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 20 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Kozákov - Radostná pod Kozákovem 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Skála - Malá Skála - Pronájem chaty a chalupy Český Ráj

Chata Skála

29.1. - 5.2.2022
Malá Skála
Jablonec nad Nisou
Český ráj

 
5 299 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Skála - Malá Skála v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Český ráj, v oblasti Jablonec nad Nisou, Malá Skála v ubytovacím zařízení Chata Skála - Malá Skála. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Skála - Malá Skála levně, aktuálně v ceně 5299,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 16 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Skála - Malá Skála 42 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Na pohodu - Branžež - Pronájem chaty a chalupy Český Ráj

Chalupa Na pohodu

5.2. - 12.2.2022
Branžež
Mladá Boleslav
Český ráj

 
14 903 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Na pohodu - Branžež v týdnu od 5.2. do 12.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Český ráj, v oblasti Mladá Boleslav, Branžež v ubytovacím zařízení Chalupa Na pohodu - Branžež. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. února 2022 do soboty 12. února 2022. Začátek rekreace je za 9 dní. Jedná se o zimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Na pohodu - Branžež levně, aktuálně v ceně 14903,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Pod Doubkem - Mladějov - Pronájem chaty a chalupy Český Ráj

Chalupa Pod Doubkem

5.2. - 12.2.2022
Mladějov
Jičín
Český ráj

 
19 705 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Pod Doubkem - Mladějov v týdnu od 5.2. do 12.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Český ráj, v oblasti Jičín, Mladějov v ubytovacím zařízení Chalupa Pod Doubkem - Mladějov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. února 2022 do soboty 12. února 2022. Začátek rekreace je za 9 dní. Jedná se o zimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Pod Doubkem - Mladějov levně, aktuálně v ceně 19705,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 5 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Pod Doubkem - Mladějov 45 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Xa-Inu - Sedliště - Pronájem chaty a chalupy Český Ráj

Chata Xa-Inu

5.2. - 12.2.2022
Sedliště
Jičín
Český ráj

 
22 225 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Xa-Inu - Sedliště v týdnu od 5.2. do 12.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Český ráj, v oblasti Jičín, Sedliště v ubytovacím zařízení Chata Xa-Inu - Sedliště. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. února 2022 do soboty 12. února 2022. Začátek rekreace je za 9 dní. Jedná se o zimní Last Minute dovolenou v objektu Chata Xa-Inu - Sedliště levně, aktuálně v ceně 22225,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.


Zobrazeno 1-8 z celkem 161 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Pronájem chat a chalup Český Ráj - Český Ráj 2022. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování - Český Ráj 2022. Pronájem chaty a chalupy Český Ráj.

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty a chalupy, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Český Ráj, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Český Ráj. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Český Ráj.

 

Copyright© chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů