Vyhledávání

Pronájem chalupy Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd

Pronájem chalupy Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd

Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem

12.3. - 19.3.2022
Bělá pod Pradědem
Jeseník
Jeseníky

 
16 632 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd v týdnu od 12.3. do 19.3.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Jeseník, Bělá pod Pradědem v ubytovacím zařízení Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 12. března 2022 do soboty 19. března 2022. Začátek rekreace je za 44 dní. Jedná se o jarní dovolenou v objektu Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd levně, aktuálně v ceně 16632,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 11 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd

Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem

19.3. - 26.3.2022
Bělá pod Pradědem
Jeseník
Jeseníky

 
12 936 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd v týdnu od 19.3. do 26.3.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Jeseník, Bělá pod Pradědem v ubytovacím zařízení Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 19. března 2022 do soboty 26. března 2022. Začátek rekreace je za 51 dní. Jedná se o jarní dovolenou v objektu Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd levně, aktuálně v ceně 12936,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 11 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd

Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem

26.3. - 2.4.2022
Bělá pod Pradědem
Jeseník
Jeseníky

 
12 936 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd v týdnu od 26.3. do 2.4.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Jeseník, Bělá pod Pradědem v ubytovacím zařízení Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 26. března 2022 do soboty 2. dubna 2022. Začátek rekreace je za 58 dní. Jedná se o jarní dovolenou v objektu Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd levně, aktuálně v ceně 12936,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 11 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd

Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem

2.4. - 9.4.2022
Bělá pod Pradědem
Jeseník
Jeseníky

 
12 936 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd v týdnu od 2.4. do 9.4.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Jeseník, Bělá pod Pradědem v ubytovacím zařízení Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. dubna 2022 do soboty 9. dubna 2022. Začátek rekreace je za 65 dní. Jedná se o jarní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd levně, aktuálně v ceně 12936,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 11 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd

Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem

9.4. - 16.4.2022
Bělá pod Pradědem
Jeseník
Jeseníky

 
13 200 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd v týdnu od 9.4. do 16.4.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Jeseník, Bělá pod Pradědem v ubytovacím zařízení Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 9. dubna 2022 do soboty 16. dubna 2022. Začátek rekreace je za 72 dní. Jedná se o jarní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd levně, aktuálně v ceně 13200,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 11 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd

Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem

16.4. - 23.4.2022
Bělá pod Pradědem
Jeseník
Jeseníky

 
12 540 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd v týdnu od 16.4. do 23.4.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Jeseník, Bělá pod Pradědem v ubytovacím zařízení Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 16. dubna 2022 do soboty 23. dubna 2022. Začátek rekreace je za 79 dní. Jedná se o jarní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd levně, aktuálně v ceně 12540,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 11 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd

Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem

25.6. - 2.7.2022
Bělá pod Pradědem
Jeseník
Jeseníky

 
14 630 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd v týdnu od 25.6. do 2.7.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Jeseník, Bělá pod Pradědem v ubytovacím zařízení Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 25. června 2022 do soboty 2. července 2022. Začátek rekreace je za 149 dní. Jedná se o letní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd levně, aktuálně v ceně 14630,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 11 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd

Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem

27.8. - 3.9.2022
Bělá pod Pradědem
Jeseník
Jeseníky

 
15 708 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd v týdnu od 27.8. do 3.9.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Jeseník, Bělá pod Pradědem v ubytovacím zařízení Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022. Začátek rekreace je za 212 dní. Jedná se o letní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd levně, aktuálně v ceně 15708,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 11 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Praděd 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Všechny termíny

 

Copyright© chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů