Vyhledávání

Pronájem chaty Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou

Pronájem chaty Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou

Chata Depandance Pod Lipami

5.2. - 12.2.2022
Rokytnice nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
43 050 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou v týdnu od 5.2. do 12.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Rokytnice nad Jizerou v ubytovacím zařízení Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. února 2022 do soboty 12. února 2022. Začátek rekreace je za 9 dní. Jedná se o zimní Last Minute dovolenou v objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou, aktuálně v ceně 43050,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou

Chata Depandance Pod Lipami

26.3. - 2.4.2022
Rokytnice nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
42 825 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou v týdnu od 26.3. do 2.4.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Rokytnice nad Jizerou v ubytovacím zařízení Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 26. března 2022 do soboty 2. dubna 2022. Začátek rekreace je za 58 dní. Jedná se o jarní dovolenou v objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou, aktuálně v ceně 42825,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou

Chata Depandance Pod Lipami

2.4. - 9.4.2022
Rokytnice nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
41 475 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou v týdnu od 2.4. do 9.4.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Rokytnice nad Jizerou v ubytovacím zařízení Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. dubna 2022 do soboty 9. dubna 2022. Začátek rekreace je za 65 dní. Jedná se o jarní First Minute dovolenou v objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou, aktuálně v ceně 41475,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou

Chata Depandance Pod Lipami

9.4. - 16.4.2022
Rokytnice nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
41 475 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou v týdnu od 9.4. do 16.4.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Rokytnice nad Jizerou v ubytovacím zařízení Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 9. dubna 2022 do soboty 16. dubna 2022. Začátek rekreace je za 72 dní. Jedná se o jarní First Minute dovolenou v objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou, aktuálně v ceně 41475,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou

Chata Depandance Pod Lipami

16.4. - 23.4.2022
Rokytnice nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
41 475 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou v týdnu od 16.4. do 23.4.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Rokytnice nad Jizerou v ubytovacím zařízení Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 16. dubna 2022 do soboty 23. dubna 2022. Začátek rekreace je za 79 dní. Jedná se o jarní First Minute dovolenou v objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou, aktuálně v ceně 41475,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou

Chata Depandance Pod Lipami

25.6. - 2.7.2022
Rokytnice nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
41 925 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou v týdnu od 25.6. do 2.7.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Rokytnice nad Jizerou v ubytovacím zařízení Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 25. června 2022 do soboty 2. července 2022. Začátek rekreace je za 149 dní. Jedná se o letní First Minute dovolenou v objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou, aktuálně v ceně 41925,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou

Chata Depandance Pod Lipami

2.7. - 9.7.2022
Rokytnice nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
43 050 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou v týdnu od 2.7. do 9.7.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Rokytnice nad Jizerou v ubytovacím zařízení Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. července 2022 do soboty 9. července 2022. Začátek rekreace je za 156 dní. Jedná se o letní First Minute dovolenou v objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou, aktuálně v ceně 43050,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou

Chata Depandance Pod Lipami

9.7. - 16.7.2022
Rokytnice nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
43 050 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou v týdnu od 9.7. do 16.7.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Rokytnice nad Jizerou v ubytovacím zařízení Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 9. července 2022 do soboty 16. července 2022. Začátek rekreace je za 163 dní. Jedná se o letní First Minute dovolenou v objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou, aktuálně v ceně 43050,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Všechny termíny

 

Copyright© chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů