Vyhledávání

Chaty a chalupy First Minute Krkonoše

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, společenská místnost, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 400 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 1 km.

Nejnovější recenze
Starý ,takový ten styl jak žili naše babičky a dedove,pouze sníh nebyl ale s tím bohužel nikdo nic nenadela

Chaty a chalupy First Minute Krkonoše

Chata Aurora

24.12. - 31.12.2022
Pec pod Sněžkou
Trutnov
Krkonoše

 
4 740 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Aurora - Pec pod Sněžkou od prověřeného majitele v týdnu od 24.12. do 31.12.2022. Výhodná nabídka tuzemské zimní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Trutnov, Pec pod Sněžkou v rekreačním ubytovacím zařízení Chata Aurora - Pec pod Sněžkou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 24. prosince 2022 do soboty 31. prosince 2022. Začátek rekreace je za 215 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chata Aurora - Pec pod Sněžkou levně, aktuálně v ceně 4740,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 7 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Aurora - Pec pod Sněžkou 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v zimě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 100 m, nejbližší obchod s potravinami: 800 m, ubytování přímo u vody, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Chata Vrchlabí - Vrchlabí - First Minute

Chata Vrchlabí

24.12. - 31.12.2022
Vrchlabí
Trutnov
Krkonoše

 
36 644 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chata Vrchlabí - Vrchlabí v týdnu od 24.12. do 31.12.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Trutnov, Vrchlabí v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chata Vrchlabí - Vrchlabí v zimě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 24. prosince 2022 do soboty 31. prosince 2022. Začátek pobytu je za 215 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chata Vrchlabí - Vrchlabí, aktuálně v ceně 36644,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chata Vrchlabí - Vrchlabí 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 400 m, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, nejbližší koupání: 3 km, nejbližší lyžování: 4 km.

Nejnovější recenze
Soukromí, klid

Chalupa Na Koutě - Víchová nad Jizerou - First Minute

Chalupa Na Koutě

24.12. - 31.12.2022
Víchová nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
8 071 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Na Koutě - Víchová nad Jizerou od prověřeného majitele v týdnu od 24.12. do 31.12.2022. Výhodná nabídka tuzemské zimní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Víchová nad Jizerou v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Na Koutě - Víchová nad Jizerou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 24. prosince 2022 do soboty 31. prosince 2022. Začátek rekreace je za 215 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Na Koutě - Víchová nad Jizerou levně, aktuálně v ceně 8071,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 12 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Na Koutě - Víchová nad Jizerou 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v zimě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 800 m, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, ubytování přímo u vody, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Nejnovější recenze
ciste pokoje

Chalupa Františkov - Rokytnice nad Jizerou - First Minute

Chalupa Františkov

24.12. - 31.12.2022
Rokytnice nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
39 572 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Františkov - Rokytnice nad Jizerou v týdnu od 24.12. do 31.12.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Rokytnice nad Jizerou v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Františkov - Rokytnice nad Jizerou v zimě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 24. prosince 2022 do soboty 31. prosince 2022. Začátek pobytu je za 215 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Františkov - Rokytnice nad Jizerou, aktuálně v ceně 39572,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 29 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Františkov - Rokytnice nad Jizerou 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, sauna, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 4 km, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 3 km.

Nejnovější recenze
Moc pěkně ubytování. Klidně prostředí a pěkný výhled do okolí. Nemuseli jsme se bát, že bychom někoho rušili. Příjemní majitelé. Rádi bychom sem ještě zavítali.

Chalupa U Vyšanských - Víchová nad Jizerou - First Minute

Chalupa U Vyšanských

24.12. - 31.12.2022
Víchová nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
20 173 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Vyšanských - Víchová nad Jizerou od prověřeného majitele v týdnu od 24.12. do 31.12.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní zimní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Víchová nad Jizerou v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa U Vyšanských - Víchová nad Jizerou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 24. prosince 2022 do soboty 31. prosince 2022. Začátek rekreace je za 215 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa U Vyšanských - Víchová nad Jizerou, aktuálně v ceně 20173,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 7 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Vyšanských - Víchová nad Jizerou 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v zimě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, nejbližší koupání: 2 km, nejbližší lyžování: 2 km.

Nejnovější recenze
Teplo, vybavenost

Chalupa Máca - Vrchlabí - First Minute

Chalupa Máca

24.12. - 31.12.2022
Vrchlabí
Trutnov
Krkonoše

 
28 042 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Máca - Vrchlabí v týdnu od 24.12. do 31.12.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Trutnov, Vrchlabí v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Máca - Vrchlabí v zimě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 24. prosince 2022 do soboty 31. prosince 2022. Začátek pobytu je za 215 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Máca - Vrchlabí, aktuálně v ceně 28042,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 10 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Máca - Vrchlabí 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 300 m, nejbližší koupání: 3 km.

Nejnovější recenze
Neni co vytknout ,majitel pomohl , poradil, navigovat, chata krásná , menší utulna , moderně zatížena .urcite tam jeste půjdeme , doporučuji

Chata Domek Pod Kamencem - Jablonec nad Jizerou - First Minute

Chata Domek Pod Kamencem

24.12. - 31.12.2022
Jablonec nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
12 639 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Domek Pod Kamencem - Jablonec nad Jizerou od prověřeného majitele v týdnu od 24.12. do 31.12.2022. Výhodná nabídka tuzemské zimní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Jablonec nad Jizerou v rekreačním ubytovacím zařízení Chata Domek Pod Kamencem - Jablonec nad Jizerou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 24. prosince 2022 do soboty 31. prosince 2022. Začátek rekreace je za 215 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chata Domek Pod Kamencem - Jablonec nad Jizerou levně, aktuálně v ceně 12639,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Domek Pod Kamencem - Jablonec nad Jizerou 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v zimě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 900 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 400 m.

Nejnovější recenze
Prostředí, přístup majitelů , vybavení chaty.

Chalupa Horní Lánov - Lánov - First Minute

Chalupa Horní Lánov

24.12. - 31.12.2022
Lánov
Trutnov
Krkonoše

 
34 983 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Horní Lánov - Lánov v týdnu od 24.12. do 31.12.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Trutnov, Lánov v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Horní Lánov - Lánov v zimě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 24. prosince 2022 do soboty 31. prosince 2022. Začátek pobytu je za 215 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Horní Lánov - Lánov, aktuálně v ceně 34983,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Horní Lánov - Lánov 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 102 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Chaty a chalupy k pronájmu First Minute Krkonoše 2022. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy v celém Česku. Volné termíny dovolené First Minute Krkonoše 2022. Chaty a chalupy First Minute Krkonoše.

Nevybrali jste jste si žádnou chatu, chatku ani chalupu v lokalitě Krkonoše? Můžete vyzkoušet dovolenou v chatách v celé ČR na dovolená chaty nebo dovolenou v chalupách v celé ČR na e chalupy.

Máte zájem o jiné lokality v Česku? Zkuste třeba ubytování v oblíbených lokalitách ČR:

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© Chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.