Vyhledávání

Horské chaty a chalupy

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 800 m, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, ubytování přímo u vody, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Nejnovější recenze
Velká společenská místnost, čisté pokoje, celkově krásný dojem z celé chalupy

Horské chaty a chalupy

Chalupa Františkov

25.6. - 2.7.2022
Rokytnice nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
20 594 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Františkov - Rokytnice nad Jizerou od prověřeného majitele v týdnu od 25.6. do 2.7.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní letní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Rokytnice nad Jizerou v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Františkov - Rokytnice nad Jizerou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 25. června 2022 do soboty 2. července 2022. Začátek rekreace je za -4 dní. Jedná se o letní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Františkov - Rokytnice nad Jizerou, aktuálně v ceně 20594,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 30 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Františkov - Rokytnice nad Jizerou 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 200 m, nejbližší koupání: 6 km, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Nejnovější recenze
Ubytování bylo perfektní, doporučuji navštívit Strážný a hlavně ochutnat zdejší zmrzlinu.

Chalupa Strážný - Strážný - horské

Chalupa Strážný

25.6. - 2.7.2022
Strážný
Prachatice
Šumava

 
31 129 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Strážný - Strážný v týdnu od 25.6. do 2.7.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Šumava, v oblasti Prachatice, Strážný v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Strážný - Strážný v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 25. června 2022 do soboty 2. července 2022. Začátek pobytu je za -4 dní. Jedná se o letní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Strážný - Strážný, aktuálně v ceně 31129,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Strážný - Strážný 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-zastřešená a uzamykatelná kolárna, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 300 m, nejbližší koupání: 500 m, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Nejnovější recenze
Lokalita, čisto, vybavená kuchyně, útulné, pěkně zařízené, pergola k posezení, přístupný sklípek, přístup ubytovatele.

Chalupa U tety Kateřiny - Mikulov - horské

Chalupa U tety Kateřiny

25.6. - 2.7.2022
Mikulov
Břeclav
Pálava

 
25 193 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U tety Kateřiny - Mikulov od prověřeného majitele v týdnu od 25.6. do 2.7.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní letní dovolené v ČR v lokalitě Pálava, v oblasti Břeclav, Mikulov v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa U tety Kateřiny - Mikulov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 25. června 2022 do soboty 2. července 2022. Začátek rekreace je za -4 dní. Jedná se o letní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U tety Kateřiny - Mikulov, aktuálně v ceně 25193,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 8 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U tety Kateřiny - Mikulov 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-V uzamykatelném objektu ve dvoře, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 200 m, ubytování přímo u vody, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Chalupa Slovácká chalupa - Ratíškovice - horské

Chalupa Slovácká chalupa

25.6. - 2.7.2022
Ratíškovice
Hodonín
Slovácko

 
12 355 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Slovácká chalupa - Ratíškovice v týdnu od 25.6. do 2.7.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Slovácko, v oblasti Hodonín, Ratíškovice v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Slovácká chalupa - Ratíškovice v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 25. června 2022 do soboty 2. července 2022. Začátek pobytu je za -4 dní. Jedná se o letní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Slovácká chalupa - Ratíškovice levně, aktuálně v ceně 12355,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 5 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Slovácká chalupa - Ratíškovice 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, sauna, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 300 m, nejbližší obchod s potravinami: 100 m, nejbližší koupání: 7 km, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Chalupa Sněženka - Benecko - horské

Chalupa Sněženka

25.6. - 2.7.2022
Benecko
Semily
Krkonoše

 
32 900 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Sněženka - Benecko od prověřeného majitele v týdnu od 25.6. do 2.7.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní letní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Benecko v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Sněženka - Benecko. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 25. června 2022 do soboty 2. července 2022. Začátek rekreace je za -4 dní. Jedná se o letní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Sněženka - Benecko, aktuálně v ceně 32900,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 11 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Sněženka - Benecko 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 0,25 km, nejbližší obchod s potravinami: 0,25 km, nejbližší koupání: 8 km, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Chalupa Huskyho rivera - Holčovice - horské

Chalupa Huskyho rivera

25.6. - 2.7.2022
Holčovice
Bruntál
Jeseníky

 
10 297 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Huskyho rivera - Holčovice v týdnu od 25.6. do 2.7.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Bruntál, Holčovice v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Huskyho rivera - Holčovice v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 25. června 2022 do soboty 2. července 2022. Začátek pobytu je za -4 dní. Jedná se o letní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Huskyho rivera - Holčovice levně, aktuálně v ceně 10297,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 3 km, nejbližší obchod s potravinami: 3 km, nejbližší koupání: 1 km, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Nejnovější recenze
poloha domku - malého stavení - v klidné části obce, současně uprostřed, výhled, dvorek, zahrádka k soukr. využití, parkování na pozemku, krásná koupelna, sprcha

Chalupa U Vondráků - Hrachoviště - horské

Chalupa U Vondráků

25.6. - 2.7.2022
Hrachoviště
Jindřichův Hradec
Jižní Čechy

 
12 250 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Vondráků - Hrachoviště od prověřeného majitele v týdnu od 25.6. do 2.7.2022. Výhodná nabídka tuzemské letní dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Jindřichův Hradec, Hrachoviště v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Vondráků - Hrachoviště. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 25. června 2022 do soboty 2. července 2022. Začátek rekreace je za -4 dní. Jedná se o letní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Vondráků - Hrachoviště levně, aktuálně v ceně 12250,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 6 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Vondráků - Hrachoviště 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 400 m, nejbližší obchod s potravinami: 50 m, nejbližší koupání: 4 km, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Chalupa Na Sklepní - Dolní Dunajovice - horské

Chalupa Na Sklepní

25.6. - 2.7.2022
Dolní Dunajovice
Břeclav
Pálava

 
7 700 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Na Sklepní - Dolní Dunajovice v týdnu od 25.6. do 2.7.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Pálava, v oblasti Břeclav, Dolní Dunajovice v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Na Sklepní - Dolní Dunajovice v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 25. června 2022 do soboty 2. července 2022. Začátek pobytu je za -4 dní. Jedná se o letní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Na Sklepní - Dolní Dunajovice levně, aktuálně v ceně 7700,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 47 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Na Sklepní - Dolní Dunajovice 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 313 nalezených termínů

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© Chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.