Vyhledávání

Pronájem chaty a chalupy Jeseníky

Pronájem chaty a chalupy Jeseníky

Chalupa Albrechtice

29.1. - 5.2.2022
Břidličná
Bruntál
Jeseníky

 
11 536 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Albrechtice - Břidličná v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Bruntál, Břidličná v ubytovacím zařízení Chalupa Albrechtice - Břidličná. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Albrechtice - Břidličná levně, aktuálně v ceně 11536,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Klasická česká chalupa - Krnov - Pronájem chaty a chalupy Jeseníky

Chalupa Klasická česká chalupa

29.1. - 5.2.2022
Krnov
Bruntál
Jeseníky

 
7 000 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Klasická česká chalupa - Krnov v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Bruntál, Krnov v ubytovacím zařízení Chalupa Klasická česká chalupa - Krnov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Klasická česká chalupa - Krnov levně, aktuálně v ceně 7000,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 6 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Klasická česká chalupa - Krnov 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Pod Jesenickým smrkem - Huzová - Pronájem chaty a chalupy Jeseníky

Chalupa Pod Jesenickým smrkem

29.1. - 5.2.2022
Huzová
Olomouc
Jeseníky

 
11 536 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Pod Jesenickým smrkem - Huzová v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Olomouc, Huzová v ubytovacím zařízení Chalupa Pod Jesenickým smrkem - Huzová. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Pod Jesenickým smrkem - Huzová levně, aktuálně v ceně 11536,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 12 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Pod Jesenickým smrkem - Huzová 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa U Potoka - Jindřichov - Pronájem chaty a chalupy Jeseníky

Chalupa U Potoka

29.1. - 5.2.2022
Jindřichov
Šumperk
Jeseníky

 
9 800 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Potoka - Jindřichov v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Šumperk, Jindřichov v ubytovacím zařízení Chalupa U Potoka - Jindřichov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Potoka - Jindřichov levně, aktuálně v ceně 9800,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 22 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Potoka - Jindřichov 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Na Zemi 211 - Andělská Hora - Pronájem chaty a chalupy Jeseníky

Chalupa Na Zemi 211

29.1. - 5.2.2022
Andělská Hora
Bruntál
Jeseníky

 
43 785 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Na Zemi 211 - Andělská Hora v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Bruntál, Andělská Hora v ubytovacím zařízení Chalupa Na Zemi 211 - Andělská Hora. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Na Zemi 211 - Andělská Hora, aktuálně v ceně 43785,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Sýkorka - Zlaté Hory - Pronájem chaty a chalupy Jeseníky

Chalupa Sýkorka

29.1. - 5.2.2022
Zlaté Hory
Jeseník
Jeseníky

 
23 884 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Sýkorka - Zlaté Hory v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Jeseník, Zlaté Hory v ubytovacím zařízení Chalupa Sýkorka - Zlaté Hory. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Sýkorka - Zlaté Hory levně, aktuálně v ceně 23884,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa U Jelena - Jindřichov - Pronájem chaty a chalupy Jeseníky

Chalupa U Jelena

29.1. - 5.2.2022
Jindřichov
Šumperk
Jeseníky

 
23 534 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Jelena - Jindřichov v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Šumperk, Jindřichov v ubytovacím zařízení Chalupa U Jelena - Jindřichov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Jelena - Jindřichov levně, aktuálně v ceně 23534,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 5 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Jelena - Jindřichov 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Huskyho rivera - Holčovice - Pronájem chaty a chalupy Jeseníky

Chalupa Huskyho rivera

29.1. - 5.2.2022
Holčovice
Bruntál
Jeseníky

 
10 297 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Huskyho rivera - Holčovice v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Bruntál, Holčovice v ubytovacím zařízení Chalupa Huskyho rivera - Holčovice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Huskyho rivera - Holčovice levně, aktuálně v ceně 10297,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.


Zobrazeno 1-8 z celkem 590 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Pronájem chat a chalup Jeseníky - Jeseníky 2022. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování - Jeseníky 2022. Pronájem chaty a chalupy Jeseníky.

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty a chalupy, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Jeseníky, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Jeseníky. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Jeseníky.

 

Copyright© chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů