Vyhledávání

Pronájem chaty a chalupy Jizerské hory

Pronájem chaty a chalupy Jizerské hory

Chalupa Žofinka

29.1. - 5.2.2022
Zlatá Olešnice
Jablonec nad Nisou
Jizerské hory

 
14 000 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Žofinka - Zlatá Olešnice v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jizerské hory, v oblasti Jablonec nad Nisou, Zlatá Olešnice v ubytovacím zařízení Chalupa Žofinka - Zlatá Olešnice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Žofinka - Zlatá Olešnice levně, aktuálně v ceně 14000,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Kořenov - Kořenov - Pronájem chaty a chalupy Jizerské hory

Chalupa Kořenov

29.1. - 5.2.2022
Kořenov
Jablonec nad Nisou
Jizerské hory

 
8 988 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Kořenov - Kořenov v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jizerské hory, v oblasti Jablonec nad Nisou, Kořenov v ubytovacím zařízení Chalupa Kořenov - Kořenov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Kořenov - Kořenov levně, aktuálně v ceně 8988,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 6 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Kořenov - Kořenov 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Smržovka - Smržovka - Pronájem chaty a chalupy Jizerské hory

Chalupa Smržovka

29.1. - 5.2.2022
Smržovka
Jablonec nad Nisou
Jizerské hory

 
16 359 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Smržovka - Smržovka v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jizerské hory, v oblasti Jablonec nad Nisou, Smržovka v ubytovacím zařízení Chalupa Smržovka - Smržovka. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Smržovka - Smržovka levně, aktuálně v ceně 16359,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Smržovka - Smržovka 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa 33 - Světlá pod Ještědem - Pronájem chaty a chalupy Jizerské hory

Chalupa 33

29.1. - 5.2.2022
Světlá pod Ještědem
Liberec
Jizerské hory

 
14 651 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa 33 - Světlá pod Ještědem v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jizerské hory, v oblasti Liberec, Světlá pod Ještědem v ubytovacím zařízení Chalupa 33 - Světlá pod Ještědem. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa 33 - Světlá pod Ještědem levně, aktuálně v ceně 14651,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa 33 - Světlá pod Ještědem 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Horská chalupa - Tanvald - Pronájem chaty a chalupy Jizerské hory

Chalupa Horská chalupa

29.1. - 5.2.2022
Tanvald
Jablonec nad Nisou
Jizerské hory

 
7 994 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Horská chalupa - Tanvald v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jizerské hory, v oblasti Jablonec nad Nisou, Tanvald v ubytovacím zařízení Chalupa Horská chalupa - Tanvald. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Horská chalupa - Tanvald levně, aktuálně v ceně 7994,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 60 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Horská chalupa - Tanvald 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Chrastná - Osečná - Pronájem chaty a chalupy Jizerské hory

Chata Chrastná

29.1. - 5.2.2022
Osečná
Liberec
Jizerské hory

 
34 993 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Chrastná - Osečná v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jizerské hory, v oblasti Liberec, Osečná v ubytovacím zařízení Chata Chrastná - Osečná. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Chrastná - Osečná, aktuálně v ceně 34993,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Chatka Johanna - Janov nad Nisou - Pronájem chaty a chalupy Jizerské hory

Chata Chatka Johanna

29.1. - 5.2.2022
Janov nad Nisou
Jablonec nad Nisou
Jizerské hory

 
9 482 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Chatka Johanna - Janov nad Nisou v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jizerské hory, v oblasti Jablonec nad Nisou, Janov nad Nisou v ubytovacím zařízení Chata Chatka Johanna - Janov nad Nisou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Chatka Johanna - Janov nad Nisou levně, aktuálně v ceně 9482,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Ráj - Josefův Důl - Pronájem chaty a chalupy Jizerské hory

Chata Ráj

29.1. - 5.2.2022
Josefův Důl
Jablonec nad Nisou
Jizerské hory

 
73 500 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Ráj - Josefův Důl v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jizerské hory, v oblasti Jablonec nad Nisou, Josefův Důl v ubytovacím zařízení Chata Ráj - Josefův Důl. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Ráj - Josefův Důl, aktuálně v ceně 73500,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.


Zobrazeno 1-8 z celkem 373 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Pronájem chat a chalup Jizerské hory - Jizerské hory 2022. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování - Jizerské hory 2022. Pronájem chaty a chalupy Jizerské hory.

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty a chalupy, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Jizerské hory, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Jizerské hory. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Jizerské hory.

 

Copyright© chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů