Vyhledávání

Pronájem chaty a chalupy Jižní Čechy

Pronájem chaty a chalupy Jižní Čechy

Chalupa Leština 2

29.1. - 5.2.2022
Strmilov
Jindřichův Hradec
Jižní Čechy

 
16 002 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Leština 2 - Strmilov v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Jindřichův Hradec, Strmilov v ubytovacím zařízení Chalupa Leština 2 - Strmilov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Leština 2 - Strmilov levně, aktuálně v ceně 16002,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Pivovarská - Strmilov - Pronájem chaty a chalupy Jižní Čechy

Chalupa Pivovarská

29.1. - 5.2.2022
Strmilov
Jindřichův Hradec
Jižní Čechy

 
18 991 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Pivovarská - Strmilov v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Jindřichův Hradec, Strmilov v ubytovacím zařízení Chalupa Pivovarská - Strmilov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Pivovarská - Strmilov levně, aktuálně v ceně 18991,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Pivovarská - Strmilov 45 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Jiráskova - Strmilov - Pronájem chaty a chalupy Jižní Čechy

Chalupa Jiráskova

29.1. - 5.2.2022
Strmilov
Jindřichův Hradec
Jižní Čechy

 
13 993 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Jiráskova - Strmilov v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Jindřichův Hradec, Strmilov v ubytovacím zařízení Chalupa Jiráskova - Strmilov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Jiráskova - Strmilov levně, aktuálně v ceně 13993,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Jiráskova - Strmilov 38 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Studenská - Strmilov - Pronájem chaty a chalupy Jižní Čechy

Chalupa Studenská

29.1. - 5.2.2022
Strmilov
Jindřichův Hradec
Jižní Čechy

 
20 006 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Studenská - Strmilov v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Jindřichův Hradec, Strmilov v ubytovacím zařízení Chalupa Studenská - Strmilov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Studenská - Strmilov levně, aktuálně v ceně 20006,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Dajan - Strmilov - Pronájem chaty a chalupy Jižní Čechy

Chalupa Dajan

29.1. - 5.2.2022
Strmilov
Jindřichův Hradec
Jižní Čechy

 
8 050 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Dajan - Strmilov v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Jindřichův Hradec, Strmilov v ubytovacím zařízení Chalupa Dajan - Strmilov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Dajan - Strmilov levně, aktuálně v ceně 8050,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Dajan - Strmilov 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Ubytování v zahradě - Lomnice nad Lužnicí - Pronájem chaty a chalupy Jižní Čechy

Chalupa Ubytování v zahradě

29.1. - 5.2.2022
Lomnice nad Lužnicí
Jindřichův Hradec
Jižní Čechy

 
11 445 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Ubytování v zahradě - Lomnice nad Lužnicí v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Jindřichův Hradec, Lomnice nad Lužnicí v ubytovacím zařízení Chalupa Ubytování v zahradě - Lomnice nad Lužnicí. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Ubytování v zahradě - Lomnice nad Lužnicí levně, aktuálně v ceně 11445,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Ubytování v zahradě - Lomnice nad Lužnicí 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Jižní Čechy - Sudoměřice u Bechyně - Pronájem chaty a chalupy Jižní Čechy

Chalupa Jižní Čechy

29.1. - 5.2.2022
Sudoměřice u Bechyně
Tábor
Jižní Čechy

 
25 480 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Jižní Čechy - Sudoměřice u Bechyně v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Tábor, Sudoměřice u Bechyně v ubytovacím zařízení Chalupa Jižní Čechy - Sudoměřice u Bechyně. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Jižní Čechy - Sudoměřice u Bechyně, aktuálně v ceně 25480,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 12 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Jižní Čechy - Sudoměřice u Bechyně 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa U Vondráků - Hrachoviště - Pronájem chaty a chalupy Jižní Čechy

Chalupa U Vondráků

29.1. - 5.2.2022
Hrachoviště
Jindřichův Hradec
Jižní Čechy

 
12 250 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Vondráků - Hrachoviště v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Jindřichův Hradec, Hrachoviště v ubytovacím zařízení Chalupa U Vondráků - Hrachoviště. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Vondráků - Hrachoviště levně, aktuálně v ceně 12250,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 6 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Vondráků - Hrachoviště 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.


Zobrazeno 1-8 z celkem 387 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Pronájem chat a chalup Jižní Čechy - Jižní Čechy 2022. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování - Jižní Čechy 2022. Pronájem chaty a chalupy Jižní Čechy.

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty a chalupy, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Jižní Čechy, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Jižní Čechy. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Jižní Čechy.

 

Copyright© chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů