Vyhledávání

Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Ubytování
úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 200 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 100 m.

Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Chalupa Roubenka nad potokem

1.10. - 8.10.2022
Staré Město pod Sněžníkem
Šumperk
Králický Sněžník

 
21 182 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Roubenka nad potokem - Staré Město pod Sněžníkem od prověřeného majitele v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní podzimní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Šumperk, Staré Město pod Sněžníkem v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Roubenka nad potokem - Staré Město pod Sněžníkem. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek rekreace je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Roubenka nad potokem - Staré Město pod Sněžníkem, aktuálně v ceně 21182,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 2 km, nejbližší obchod s potravinami: 9 km, nejbližší koupání: 8 km, nejbližší lyžování: 1 km.

Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava - Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Chalupa U Strašidla I.

1.10. - 8.10.2022
Malá Morava
Šumperk
Králický Sněžník

 
10 591 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Šumperk, Malá Morava v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek pobytu je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava levně, aktuálně v ceně 10591,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 3 km, nejbližší koupání: 3 km, nejbližší lyžování: 6 km.

Nejnovější recenze
Líbilo se nám prostředí, klid a velmi vstřícný přístup majitelů nemovitosti.

Chalupa U Slunce - Králíky - Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Chalupa U Slunce

1.10. - 8.10.2022
Králíky
Ústí nad Orlicí
Králický Sněžník

 
14 000 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Slunce - Králíky od prověřeného majitele v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Ústí nad Orlicí, Králíky v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Slunce - Králíky. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek rekreace je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Slunce - Králíky levně, aktuálně v ceně 14000,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Slunce - Králíky 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží-lze uschovat v garáži, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa.

Okolí
Nejbližší restaurace: 2 km, nejbližší obchod s potravinami: 9 km, nejbližší koupání: 8 km, nejbližší lyžování: 1 km.

Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava - Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Chalupa U Strašidla II.

1.10. - 8.10.2022
Malá Morava
Šumperk
Králický Sněžník

 
10 591 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Šumperk, Malá Morava v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek pobytu je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava levně, aktuálně v ceně 10591,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava 43 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 500 m, nejbližší obchod s potravinami: 3 km, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 500 m.

Nejnovější recenze
Krásné prostředí, krásné ubytování, krásná příroda

Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM - Staré Město pod Sněžníkem - Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM

1.10. - 8.10.2022
Staré Město pod Sněžníkem
Šumperk
Králický Sněžník

 
21 770 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM - Staré Město pod Sněžníkem od prověřeného majitele v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní podzimní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Šumperk, Staré Město pod Sněžníkem v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM - Staré Město pod Sněžníkem. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek rekreace je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM - Staré Město pod Sněžníkem, aktuálně v ceně 21770,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM - Staré Město pod Sněžníkem 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 900 m, nejbližší obchod s potravinami: 900 m, nejbližší koupání: 20 km, nejbližší lyžování: 3 km.

Nejnovější recenze
dobre spojeni tradicni stavby s modernimi prvky , super chata , dobra lokalita pokud nekdo ma rad klid

Chalupa Hajmrlov - Staré Město pod Sněžníkem - Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Chalupa Hajmrlov

1.10. - 8.10.2022
Staré Město pod Sněžníkem
Šumperk
Králický Sněžník

 
15 239 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Hajmrlov - Staré Město pod Sněžníkem v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Šumperk, Staré Město pod Sněžníkem v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Hajmrlov - Staré Město pod Sněžníkem na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek pobytu je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Hajmrlov - Staré Město pod Sněžníkem levně, aktuálně v ceně 15239,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Hajmrlov - Staré Město pod Sněžníkem 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 200 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 4 km.

Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda - Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Chalupa Moravský Karlov

1.10. - 8.10.2022
Červená Voda
Ústí nad Orlicí
Králický Sněžník

 
22 358 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda od prověřeného majitele v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní podzimní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Ústí nad Orlicí, Červená Voda v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek rekreace je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda, aktuálně v ceně 22358,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda 45 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-ve vstupní místnosti je prostor pro kola, v zimě lyže /sušák na boty, sauna, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1,30 km, nejbližší obchod s potravinami: 3 km, nejbližší koupání: 3 km, nejbližší lyžování: 4,20 km.

Chalupa Srub na Orlici - Červená Voda - Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Chalupa Srub na Orlici

1.10. - 8.10.2022
Červená Voda
Ústí nad Orlicí
Králický Sněžník

 
29 421 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Srub na Orlici - Červená Voda v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Ústí nad Orlicí, Červená Voda v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Srub na Orlici - Červená Voda na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek pobytu je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Srub na Orlici - Červená Voda, aktuálně v ceně 29421,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 319 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Pronájem chat a chalup Králický Sněžník - Králický Sněžník 2022/2023. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování - Králický Sněžník 2022/2023. Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník.

Nevybrali jste jste si žádnou chatu, chatku ani chalupu v lokalitě Králický Sněžník? Můžete vyzkoušet dovolenou v chatách v celé ČR na dovolená chaty nebo dovolenou v chalupách v celé ČR na e chalupy.

Máte zájem o jiné lokality v Česku? Zkuste třeba ubytování v oblíbených lokalitách ČR:

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty a chalupy, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Králický Sněžník, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Králický Sněžník. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Králický Sněžník.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© Chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.