Vyhledávání

Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Ubytování
úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 2 km, nejbližší obchod s potravinami: 9 km, nejbližší koupání: 8 km, nejbližší lyžování: 1 km.

Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Chalupa U Strašidla I.

28.5. - 4.6.2022
Malá Morava
Šumperk
Králický Sněžník

 
10 591 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava od prověřeného majitele v týdnu od 28.5. do 4.6.2022. Výhodná nabídka tuzemské jarní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Šumperk, Malá Morava v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května 2022 do soboty 4. června 2022. Začátek rekreace je za 4 dny. Jedná se o jarní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava levně, aktuálně v ceně 10591,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na jaře jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Venkovní posezení, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 3 km, nejbližší koupání: 500 m, nejbližší lyžování: 6 km.

Nejnovější recenze
Líbilo se nám prostředí, klid a velmi vstřícný přístup majitelů nemovitosti.

Chalupa U Slunce - Králíky - Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Chalupa U Slunce

28.5. - 4.6.2022
Králíky
Ústí nad Orlicí
Králický Sněžník

 
12 824 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa U Slunce - Králíky v týdnu od 28.5. do 4.6.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Ústí nad Orlicí, Králíky v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Slunce - Králíky na jaře. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května 2022 do soboty 4. června 2022. Začátek pobytu je za 4 dny. Jedná se o jarní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Slunce - Králíky levně, aktuálně v ceně 12824,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa U Slunce - Králíky 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
úschovna kol a lyží-lze uschovat v garáži, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa.

Okolí
Nejbližší restaurace: 2 km, nejbližší obchod s potravinami: 9 km, nejbližší koupání: 8 km, nejbližší lyžování: 1 km.

Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava - Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Chalupa U Strašidla II.

28.5. - 4.6.2022
Malá Morava
Šumperk
Králický Sněžník

 
10 591 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava od prověřeného majitele v týdnu od 28.5. do 4.6.2022. Výhodná nabídka tuzemské jarní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Šumperk, Malá Morava v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května 2022 do soboty 4. června 2022. Začátek rekreace je za 4 dny. Jedná se o jarní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava levně, aktuálně v ceně 10591,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava 43 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na jaře jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 500 m, nejbližší obchod s potravinami: 3 km, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 500 m.

Nejnovější recenze
Krásné prostředí, krásné ubytování, krásná příroda

Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM - Staré Město pod Sněžníkem - Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM

28.5. - 4.6.2022
Staré Město pod Sněžníkem
Šumperk
Králický Sněžník

 
23 870 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM - Staré Město pod Sněžníkem v týdnu od 28.5. do 4.6.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Šumperk, Staré Město pod Sněžníkem v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM - Staré Město pod Sněžníkem na jaře. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května 2022 do soboty 4. června 2022. Začátek pobytu je za 4 dny. Jedná se o jarní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM - Staré Město pod Sněžníkem, aktuálně v ceně 23870,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM - Staré Město pod Sněžníkem 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 200 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 4 km.

Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda - Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Chalupa Moravský Karlov

28.5. - 4.6.2022
Červená Voda
Ústí nad Orlicí
Králický Sněžník

 
22 358 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda od prověřeného majitele v týdnu od 28.5. do 4.6.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní jarní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Ústí nad Orlicí, Červená Voda v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května 2022 do soboty 4. června 2022. Začátek rekreace je za 4 dny. Jedná se o jarní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda, aktuálně v ceně 22358,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda 45 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na jaře jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, sauna, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 300 m, nejbližší obchod s potravinami: 900 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 1,30 km.

Nejnovější recenze
Vybavení a zázemí ubytování na velmi vysoké úrovni. Vše bylo připraveno dle domluvy. Cena ubytování je v zhledem k úrovni ubytování a s ním spojených služeb velice příznivá. Určitě tuto nabídku v budoucnu zase využijeme.

Chalupa Dolní Morava - Dolní Morava - Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Chalupa Dolní Morava

28.5. - 4.6.2022
Dolní Morava
Ústí nad Orlicí
Králický Sněžník

 
18 893 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Dolní Morava - Dolní Morava v týdnu od 28.5. do 4.6.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Ústí nad Orlicí, Dolní Morava v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Dolní Morava - Dolní Morava na jaře. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května 2022 do soboty 4. června 2022. Začátek pobytu je za 4 dny. Jedná se o jarní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Dolní Morava - Dolní Morava levně, aktuálně v ceně 18893,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Dolní Morava - Dolní Morava 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, sauna, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 300 m, nejbližší obchod s potravinami: 900 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 1,30 km.

Nejnovější recenze
Vybavení a zázemí ubytování na velmi vysoké úrovni. Vše bylo připraveno dle domluvy. Cena ubytování je v zhledem k úrovni ubytování a s ním spojených služeb velice příznivá. Určitě tuto nabídku v budoucnu zase využijeme.

Chalupa Dolní Morava - Dolní Morava - Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Chalupa Dolní Morava

4.6. - 11.6.2022
Dolní Morava
Ústí nad Orlicí
Králický Sněžník

 
18 893 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Dolní Morava - Dolní Morava od prověřeného majitele v týdnu od 4.6. do 11.6.2022. Výhodná nabídka tuzemské letní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Ústí nad Orlicí, Dolní Morava v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Dolní Morava - Dolní Morava. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. června 2022 do soboty 11. června 2022. Začátek rekreace je za 11 dní. Jedná se o letní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Dolní Morava - Dolní Morava levně, aktuálně v ceně 18893,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Dolní Morava - Dolní Morava 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 200 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 4 km.

Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda - Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník

Chalupa Moravský Karlov

4.6. - 11.6.2022
Červená Voda
Ústí nad Orlicí
Králický Sněžník

 
22 358 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda v týdnu od 4.6. do 11.6.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Ústí nad Orlicí, Červená Voda v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. června 2022 do soboty 11. června 2022. Začátek pobytu je za 11 dní. Jedná se o letní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda, aktuálně v ceně 22358,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda 45 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 137 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Pronájem chat a chalup Králický Sněžník - Králický Sněžník 2022/2023. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování - Králický Sněžník 2022/2023. Pronájem chaty a chalupy Králický Sněžník.

Nevybrali jste jste si žádnou chatu, chatku ani chalupu v lokalitě Králický Sněžník? Můžete vyzkoušet dovolenou v chatách v celé ČR na dovolená chaty nebo dovolenou v chalupách v celé ČR na e chalupy.

Máte zájem o jiné lokality v Česku? Zkuste třeba ubytování v oblíbených lokalitách ČR:

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty a chalupy, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Králický Sněžník, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Králický Sněžník. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Králický Sněžník.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© Chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.