Vyhledávání

Pronájem chaty a chalupy Krkonoše

Pronájem chaty a chalupy Krkonoše

Chalupa Sedmikráska

29.1. - 5.2.2022
Horní Maršov
Trutnov
Krkonoše

 
38 500 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Sedmikráska - Horní Maršov v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Trutnov, Horní Maršov v ubytovacím zařízení Chalupa Sedmikráska - Horní Maršov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Sedmikráska - Horní Maršov, aktuálně v ceně 38500,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Sedmikráska - Horní Maršov 44 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Krkonošská - Jilemnice - Pronájem chaty a chalupy Krkonoše

Chalupa Krkonošská

29.1. - 5.2.2022
Jilemnice
Semily
Krkonoše

 
29 904 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Krkonošská - Jilemnice v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Jilemnice v ubytovacím zařízení Chalupa Krkonošská - Jilemnice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Krkonošská - Jilemnice, aktuálně v ceně 29904,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Čistá 76 - Černý Důl - Pronájem chaty a chalupy Krkonoše

Chalupa Čistá 76

29.1. - 5.2.2022
Černý Důl
Trutnov
Krkonoše

 
54 355 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Čistá 76 - Černý Důl v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Trutnov, Černý Důl v ubytovacím zařízení Chalupa Čistá 76 - Černý Důl. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Čistá 76 - Černý Důl, aktuálně v ceně 54355,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Pod Kamencem - Jablonec nad Jizerou - Pronájem chaty a chalupy Krkonoše

Chalupa Pod Kamencem

29.1. - 5.2.2022
Jablonec nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
11 200 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Pod Kamencem - Jablonec nad Jizerou v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Jablonec nad Jizerou v ubytovacím zařízení Chalupa Pod Kamencem - Jablonec nad Jizerou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Pod Kamencem - Jablonec nad Jizerou levně, aktuálně v ceně 11200,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Pod Kamencem - Jablonec nad Jizerou 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Slunečnice - Vysoké nad Jizerou - Pronájem chaty a chalupy Krkonoše

Chalupa Slunečnice

29.1. - 5.2.2022
Vysoké nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
17 535 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Slunečnice - Vysoké nad Jizerou v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Vysoké nad Jizerou v ubytovacím zařízení Chalupa Slunečnice - Vysoké nad Jizerou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Slunečnice - Vysoké nad Jizerou levně, aktuálně v ceně 17535,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Slunečnice - Vysoké nad Jizerou 45 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Baronova bouda - Dolní Dvůr - Pronájem chaty a chalupy Krkonoše

Chalupa Baronova bouda

29.1. - 5.2.2022
Dolní Dvůr
Trutnov
Krkonoše

 
25 200 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Baronova bouda - Dolní Dvůr v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Trutnov, Dolní Dvůr v ubytovacím zařízení Chalupa Baronova bouda - Dolní Dvůr. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Baronova bouda - Dolní Dvůr, aktuálně v ceně 25200,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Baronova bouda - Dolní Dvůr 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Pod Lípou - Bernartice - Pronájem chaty a chalupy Krkonoše

Chalupa Pod Lípou

29.1. - 5.2.2022
Bernartice
Trutnov
Krkonoše

 
51 765 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Pod Lípou - Bernartice v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Trutnov, Bernartice v ubytovacím zařízení Chalupa Pod Lípou - Bernartice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Pod Lípou - Bernartice, aktuálně v ceně 51765,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Pod Lípou - Bernartice 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Máca - Vrchlabí - Pronájem chaty a chalupy Krkonoše

Chalupa Máca

29.1. - 5.2.2022
Vrchlabí
Trutnov
Krkonoše

 
20 062 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Máca - Vrchlabí v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Trutnov, Vrchlabí v ubytovacím zařízení Chalupa Máca - Vrchlabí. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Máca - Vrchlabí levně, aktuálně v ceně 20062,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 10 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Máca - Vrchlabí 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.


Zobrazeno 1-8 z celkem 598 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Pronájem chat a chalup Krkonoše - Krkonoše 2022. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování - Krkonoše 2022. Pronájem chaty a chalupy Krkonoše.

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty a chalupy, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Krkonoše, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Krkonoše. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Krkonoše.

 

Copyright© chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů