Vyhledávání

Chaty a chalupy Last Minute

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-V technické místnosti, která je propojena s obytnou místností uzamykatelnými dveřmi, objekt bez přítomnosti majitele, venkovní posezení, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 300 m, nejbližší obchod s potravinami: 600 m, nejbližší koupání: 30 km, nejbližší lyžování: 4 km.

Nejnovější recenze
Krásné prostředí, výhled, klid ???? krásný kout Šumavy.

Chaty a chalupy Last Minute

Chalupa U Fuchsů

1.10. - 8.10.2022
Stachy
Prachatice
Šumava

 
12 600 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Fuchsů - Stachy od prověřeného majitele v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Šumava, v oblasti Prachatice, Stachy v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Fuchsů - Stachy. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek rekreace je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Fuchsů - Stachy levně, aktuálně v ceně 12600,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Fuchsů - Stachy 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, sauna, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 400 m, nejbližší obchod s potravinami: 4 km, nejbližší koupání: 3 km, nejbližší lyžování: 3 km.

Chalupa Summer Winter House - Nejdek - Last Minute

Chalupa Summer Winter House

1.10. - 8.10.2022
Nejdek
Karlovy Vary
Krušné hory

 
37 653 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Summer Winter House - Nejdek v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krušné hory, v oblasti Karlovy Vary, Nejdek v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Summer Winter House - Nejdek na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek pobytu je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Summer Winter House - Nejdek, aktuálně v ceně 37653,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
úschovna kol a lyží-kola a lyže se dají uschovat pod střechou, objekt bez přítomnosti majitele, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 600 m, nejbližší obchod s potravinami: 600 m, nejbližší koupání: 800 m, nejbližší lyžování: 100 m.

Nejnovější recenze
Celkové prostředí,kousek od sjezdovky, příjemní majitelé.

Chalupa Kořenov - Kořenov - Last Minute

Chalupa Kořenov

1.10. - 8.10.2022
Kořenov
Jablonec nad Nisou
Jizerské hory

 
7 980 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Kořenov - Kořenov od prověřeného majitele v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Jizerské hory, v oblasti Jablonec nad Nisou, Kořenov v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Kořenov - Kořenov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek rekreace je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Kořenov - Kořenov levně, aktuálně v ceně 7980,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 8 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Kořenov - Kořenov 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-Na zahradě nebo na terase. Pozemek je oplocený a uzamykatelný, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 300 m, nejbližší obchod s potravinami: 1,50 km, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 18 km.

Nejnovější recenze
Krásná příroda kolem, hezká zahrada na sportování, příjemná společenská místnost, dobře vybavená kuchyň, protiskluzový koberec na schodišti.

Chalupa Interchata - Kdyně - Last Minute

Chalupa Interchata

1.10. - 8.10.2022
Kdyně
Domažlice
Pošumaví

 
17 647 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Interchata - Kdyně v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Pošumaví, v oblasti Domažlice, Kdyně v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Interchata - Kdyně na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek pobytu je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Interchata - Kdyně levně, aktuálně v ceně 17647,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 5 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Interchata - Kdyně 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
úschovna kol a lyží-uzamykatelná kůlna, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1,50 km, nejbližší obchod s potravinami: 1,50 km, nejbližší koupání: 2,50 km.

Nejnovější recenze
Líbil se nám styl chalupy , krásná terasa se stylovým posezením.Klid řeka, spousta možností výletů .

Chalupa U řeky Olešky - Libštát - Last Minute

Chalupa U řeky Olešky

1.10. - 8.10.2022
Libštát
Semily
Český ráj

 
18 620 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U řeky Olešky - Libštát od prověřeného majitele v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Český ráj, v oblasti Semily, Libštát v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U řeky Olešky - Libštát. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek rekreace je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U řeky Olešky - Libštát levně, aktuálně v ceně 18620,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 8 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U řeky Olešky - Libštát 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží-garáž, sauna, vířivka, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 10 km, nejbližší obchod s potravinami: 3 km, nejbližší koupání: 10 km.

Chalupa Svatý klid - Lipník nad Bečvou - Last Minute

Chalupa Svatý klid

1.10. - 8.10.2022
Lipník nad Bečvou
Přerov
Haná

 
13 902 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Svatý klid - Lipník nad Bečvou v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Haná, v oblasti Přerov, Lipník nad Bečvou v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Svatý klid - Lipník nad Bečvou na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek pobytu je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Svatý klid - Lipník nad Bečvou levně, aktuálně v ceně 13902,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, sauna, vířivka, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 2 km, nejbližší obchod s potravinami: 3 km, nejbližší koupání: 6 km, nejbližší lyžování: 4 km.

Chalupa Platoř - Dlouhá Ves - Last Minute

Chalupa Platoř

1.10. - 8.10.2022
Dlouhá Ves
Klatovy
Šumava

 
28 000 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Platoř - Dlouhá Ves od prověřeného majitele v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní podzimní dovolené v ČR v lokalitě Šumava, v oblasti Klatovy, Dlouhá Ves v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Platoř - Dlouhá Ves. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek rekreace je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Platoř - Dlouhá Ves, aktuálně v ceně 28000,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Platoř - Dlouhá Ves 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-uzamykatelná kůlna, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 6 km, nejbližší obchod s potravinami: 3 km, nejbližší koupání: 1,20 km, nejbližší lyžování: 15 km.

Chalupa Na pohodu - Branžež - Last Minute

Chalupa Na pohodu

1.10. - 8.10.2022
Branžež
Mladá Boleslav
Český ráj

 
15 904 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Na pohodu - Branžež v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Český ráj, v oblasti Mladá Boleslav, Branžež v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Na pohodu - Branžež na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek pobytu je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Na pohodu - Branžež levně, aktuálně v ceně 15904,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Na pohodu - Branžež 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 4271 nalezených termínů

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© Chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.