Vyhledávání

Chaty a chalupy Jižní Čechy Last Minute

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 500 m, nejbližší obchod s potravinami: 500 m, ubytování přímo u vody.

Nejnovější recenze
Herna byla skvělá.

Chaty a chalupy Jižní Čechy Last Minute

Chalupa Jistebníček

20.8. - 27.8.2022
Rožmitál na Šumavě
Český Krumlov
Jižní Čechy

 
28 973 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Jistebníček - Rožmitál na Šumavě od prověřeného majitele v týdnu od 20.8. do 27.8.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní letní dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Český Krumlov, Rožmitál na Šumavě v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Jistebníček - Rožmitál na Šumavě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 20. srpna 2022 do soboty 27. srpna 2022. Začátek rekreace je za 6 dní. Jedná se o letní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Jistebníček - Rožmitál na Šumavě, aktuálně v ceně 28973,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 6 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Jistebníček - Rožmitál na Šumavě 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 500 m, nejbližší obchod s potravinami: 500 m, nejbližší koupání: 6 km, nejbližší lyžování: 30 km.

Chalupa Dubné - Dubné - Last Minute

Chalupa Dubné

20.8. - 27.8.2022
Dubné
České Budějovice
Jižní Čechy

 
9 030 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Dubné - Dubné v týdnu od 20.8. do 27.8.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti České Budějovice, Dubné v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Dubné - Dubné v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 20. srpna 2022 do soboty 27. srpna 2022. Začátek pobytu je za 6 dní. Jedná se o letní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Dubné - Dubné levně, aktuálně v ceně 9030,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 38 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Dubné - Dubné 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 3 km, nejbližší obchod s potravinami: 3 km, nejbližší koupání: 1 km.

Chalupa Leština 2 - Strmilov - Last Minute

Chalupa Leština 2

27.8. - 3.9.2022
Strmilov
Jindřichův Hradec
Jižní Čechy

 
18 004 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Leština 2 - Strmilov od prověřeného majitele v týdnu od 27.8. do 3.9.2022. Výhodná nabídka tuzemské letní dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Jindřichův Hradec, Strmilov v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Leština 2 - Strmilov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022. Začátek rekreace je za 13 dní. Jedná se o letní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Leština 2 - Strmilov levně, aktuálně v ceně 18004,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Leština 2 - Strmilov 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 100 m, nejbližší obchod s potravinami: 100 m, nejbližší koupání: 2 km.

Chalupa Studenská - Strmilov - Last Minute

Chalupa Studenská

27.8. - 3.9.2022
Strmilov
Jindřichův Hradec
Jižní Čechy

 
16 800 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Studenská - Strmilov v týdnu od 27.8. do 3.9.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Jindřichův Hradec, Strmilov v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Studenská - Strmilov v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022. Začátek pobytu je za 13 dní. Jedná se o letní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Studenská - Strmilov levně, aktuálně v ceně 16800,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Chalupa Jistebník 7 - Rožmitál na Šumavě - Last Minute

Chalupa Jistebník 7

27.8. - 3.9.2022
Rožmitál na Šumavě
Český Krumlov
Jižní Čechy

 
52 948 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Jistebník 7 - Rožmitál na Šumavě od prověřeného majitele v týdnu od 27.8. do 3.9.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní letní dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Český Krumlov, Rožmitál na Šumavě v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Jistebník 7 - Rožmitál na Šumavě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022. Začátek rekreace je za 13 dní. Jedná se o letní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Jistebník 7 - Rožmitál na Šumavě, aktuálně v ceně 52948,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 500 m, nejbližší obchod s potravinami: 500 m, ubytování přímo u vody.

Nejnovější recenze
Herna byla skvělá.

Chalupa Jistebníček - Rožmitál na Šumavě - Last Minute

Chalupa Jistebníček

27.8. - 3.9.2022
Rožmitál na Šumavě
Český Krumlov
Jižní Čechy

 
28 973 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Jistebníček - Rožmitál na Šumavě v týdnu od 27.8. do 3.9.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Český Krumlov, Rožmitál na Šumavě v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Jistebníček - Rožmitál na Šumavě v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022. Začátek pobytu je za 13 dní. Jedná se o letní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Jistebníček - Rožmitál na Šumavě, aktuálně v ceně 28973,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 6 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Jistebníček - Rožmitál na Šumavě 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 3 km, nejbližší obchod s potravinami: 3 km, nejbližší koupání: 1 km, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Nejnovější recenze
poloha domku - malého stavení - v klidné části obce, současně uprostřed, výhled, dvorek, zahrádka k soukr. využití, parkování na pozemku, krásná koupelna, sprcha

Chalupa U Vondráků - Hrachoviště - Last Minute

Chalupa U Vondráků

27.8. - 3.9.2022
Hrachoviště
Jindřichův Hradec
Jižní Čechy

 
12 250 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Vondráků - Hrachoviště od prověřeného majitele v týdnu od 27.8. do 3.9.2022. Výhodná nabídka tuzemské letní dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Jindřichův Hradec, Hrachoviště v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Vondráků - Hrachoviště. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022. Začátek rekreace je za 13 dní. Jedná se o letní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Vondráků - Hrachoviště levně, aktuálně v ceně 12250,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 6 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Vondráků - Hrachoviště 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 500 m, nejbližší obchod s potravinami: 500 m, nejbližší koupání: 6 km, nejbližší lyžování: 30 km.

Chalupa Dubné - Dubné - Last Minute

Chalupa Dubné

27.8. - 3.9.2022
Dubné
České Budějovice
Jižní Čechy

 
9 030 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Dubné - Dubné v týdnu od 27.8. do 3.9.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti České Budějovice, Dubné v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Dubné - Dubné v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022. Začátek pobytu je za 13 dní. Jedná se o letní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Dubné - Dubné levně, aktuálně v ceně 9030,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 38 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Dubné - Dubné 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 137 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Chaty a chalupy Jižní Čechy Last Minute. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování v lokalitě Jižní Čechy 2022/2023. Chaty a chalupy Jižní Čechy Last Minute.

Nevybrali jste jste si žádnou chatu, chatku ani chalupu v lokalitě Jižní Čechy? Můžete vyzkoušet dovolenou v chatách v celé ČR na dovolená chaty nebo dovolenou v chalupách v celé ČR na e chalupy.

Máte zájem o jiné lokality v Česku? Zkuste třeba ubytování v oblíbených lokalitách ČR:

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© Chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.