Vyhledávání

Pronájem chaty a chalupy Lipno

Pronájem chaty a chalupy Lipno

Chalupa U lesa Frymburk Lipno

29.1. - 5.2.2022
Frymburk
Český Krumlov
Lipno

 
23 534 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U lesa Frymburk Lipno - Frymburk v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Lipno, v oblasti Český Krumlov, Frymburk v ubytovacím zařízení Chalupa U lesa Frymburk Lipno - Frymburk. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U lesa Frymburk Lipno - Frymburk levně, aktuálně v ceně 23534,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Na peci - Želnava - Pronájem chaty a chalupy Lipno

Chalupa Na peci

29.1. - 5.2.2022
Želnava
Prachatice
Lipno

 
26 768 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Na peci - Želnava v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Lipno, v oblasti Prachatice, Želnava v ubytovacím zařízení Chalupa Na peci - Želnava. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Na peci - Želnava, aktuálně v ceně 26768,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Na peci - Želnava 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Ubytování na Šumavě - Nová Pec - Pronájem chaty a chalupy Lipno

Chalupa Ubytování na Šumavě

29.1. - 5.2.2022
Nová Pec
Prachatice
Lipno

 
6 860 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Ubytování na Šumavě - Nová Pec v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Lipno, v oblasti Prachatice, Nová Pec v ubytovacím zařízení Chalupa Ubytování na Šumavě - Nová Pec. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Ubytování na Šumavě - Nová Pec levně, aktuálně v ceně 6860,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 6 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Ubytování na Šumavě - Nová Pec 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Lipno - Lipno nad Vltavou - Pronájem chaty a chalupy Lipno

Chata Lipno

29.1. - 5.2.2022
Lipno nad Vltavou
Český Krumlov
Lipno

 
13 888 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Lipno - Lipno nad Vltavou v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Lipno, v oblasti Český Krumlov, Lipno nad Vltavou v ubytovacím zařízení Chata Lipno - Lipno nad Vltavou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Lipno - Lipno nad Vltavou levně, aktuálně v ceně 13888,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Lipno - Lipno nad Vltavou 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Na Lipně - Lipno nad Vltavou - Pronájem chaty a chalupy Lipno

Chata Na Lipně

29.1. - 5.2.2022
Lipno nad Vltavou
Český Krumlov
Lipno

 
16 471 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Na Lipně - Lipno nad Vltavou v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Lipno, v oblasti Český Krumlov, Lipno nad Vltavou v ubytovacím zařízení Chata Na Lipně - Lipno nad Vltavou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Na Lipně - Lipno nad Vltavou levně, aktuálně v ceně 16471,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Na Lipně - Lipno nad Vltavou 44 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa U lesa Frymburk Lipno - Frymburk - Pronájem chaty a chalupy Lipno

Chalupa U lesa Frymburk Lipno

5.2. - 12.2.2022
Frymburk
Český Krumlov
Lipno

 
23 534 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U lesa Frymburk Lipno - Frymburk v týdnu od 5.2. do 12.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Lipno, v oblasti Český Krumlov, Frymburk v ubytovacím zařízení Chalupa U lesa Frymburk Lipno - Frymburk. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. února 2022 do soboty 12. února 2022. Začátek rekreace je za 9 dní. Jedná se o zimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U lesa Frymburk Lipno - Frymburk levně, aktuálně v ceně 23534,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Eden - Nová Pec - Pronájem chaty a chalupy Lipno

Chalupa Eden

5.2. - 12.2.2022
Nová Pec
Prachatice
Lipno

 
40 026 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Eden - Nová Pec v týdnu od 5.2. do 12.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Lipno, v oblasti Prachatice, Nová Pec v ubytovacím zařízení Chalupa Eden - Nová Pec. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. února 2022 do soboty 12. února 2022. Začátek rekreace je za 9 dní. Jedná se o zimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Eden - Nová Pec, aktuálně v ceně 40026,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Eden - Nová Pec 44 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Na peci - Želnava - Pronájem chaty a chalupy Lipno

Chalupa Na peci

5.2. - 12.2.2022
Želnava
Prachatice
Lipno

 
26 768 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Na peci - Želnava v týdnu od 5.2. do 12.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Lipno, v oblasti Prachatice, Želnava v ubytovacím zařízení Chalupa Na peci - Želnava. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. února 2022 do soboty 12. února 2022. Začátek rekreace je za 9 dní. Jedná se o zimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Na peci - Želnava, aktuálně v ceně 26768,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Na peci - Želnava 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.


Zobrazeno 1-8 z celkem 119 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Pronájem chat a chalup Lipno - Lipno 2022. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování - Lipno 2022. Pronájem chaty a chalupy Lipno.

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty a chalupy, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Lipno, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Lipno. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Lipno.

 

Copyright© chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů