Vyhledávání

Pronájem chaty a chalupy Orlické hory

Pronájem chaty a chalupy Orlické hory

Chalupa Horská chalupa U Nás

29.1. - 5.2.2022
Bartošovice v Orlických horách
Rychnov nad Kněžnou
Orlické hory

 
33 831 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Horská chalupa U Nás - Bartošovice v Orlických horác v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Orlické hory, v oblasti Rychnov nad Kněžnou, Bartošovice v Orlických horách v ubytovacím zařízení Chalupa Horská chalupa U Nás - Bartošovice v Orlických horác. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Horská chalupa U Nás - Bartošovice v Orlických horác, aktuálně v ceně 33831,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa U Zvoničky - Záchlumí - Pronájem chaty a chalupy Orlické hory

Chalupa U Zvoničky

29.1. - 5.2.2022
Záchlumí
Ústí nad Orlicí
Orlické hory

 
5 740 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Zvoničky - Záchlumí v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Orlické hory, v oblasti Ústí nad Orlicí, Záchlumí v ubytovacím zařízení Chalupa U Zvoničky - Záchlumí. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Zvoničky - Záchlumí levně, aktuálně v ceně 5740,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 38 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Zvoničky - Záchlumí 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Jurta Kojovec - Dlouhá Třebová - Pronájem chaty a chalupy Orlické hory

Chata Jurta Kojovec

29.1. - 5.2.2022
Dlouhá Třebová
Ústí nad Orlicí
Orlické hory

 
11 767 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Jurta Kojovec - Dlouhá Třebová v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Orlické hory, v oblasti Ústí nad Orlicí, Dlouhá Třebová v ubytovacím zařízení Chata Jurta Kojovec - Dlouhá Třebová. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Jurta Kojovec - Dlouhá Třebová levně, aktuálně v ceně 11767,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Jurta Kojovec - Dlouhá Třebová 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Pastviny - Pastviny - Pronájem chaty a chalupy Orlické hory

Chata Pastviny

29.1. - 5.2.2022
Pastviny
Ústí nad Orlicí
Orlické hory

 
10 752 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Pastviny - Pastviny v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Orlické hory, v oblasti Ústí nad Orlicí, Pastviny v ubytovacím zařízení Chata Pastviny - Pastviny. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Pastviny - Pastviny levně, aktuálně v ceně 10752,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Pastviny - Pastviny 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Magdaléna - Sněžné - Pronájem chaty a chalupy Orlické hory

Chalupa Magdaléna

5.2. - 12.2.2022
Sněžné
Rychnov nad Kněžnou
Orlické hory

 
21 182 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Magdaléna - Sněžné v týdnu od 5.2. do 12.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Orlické hory, v oblasti Rychnov nad Kněžnou, Sněžné v ubytovacím zařízení Chalupa Magdaléna - Sněžné. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. února 2022 do soboty 12. února 2022. Začátek rekreace je za 9 dní. Jedná se o zimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Magdaléna - Sněžné levně, aktuálně v ceně 21182,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Magdaléna - Sněžné 44 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa U Zvoničky - Záchlumí - Pronájem chaty a chalupy Orlické hory

Chalupa U Zvoničky

5.2. - 12.2.2022
Záchlumí
Ústí nad Orlicí
Orlické hory

 
5 740 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Zvoničky - Záchlumí v týdnu od 5.2. do 12.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Orlické hory, v oblasti Ústí nad Orlicí, Záchlumí v ubytovacím zařízení Chalupa U Zvoničky - Záchlumí. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. února 2022 do soboty 12. února 2022. Začátek rekreace je za 9 dní. Jedná se o zimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Zvoničky - Záchlumí levně, aktuálně v ceně 5740,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 38 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Zvoničky - Záchlumí 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Jurta Kojovec - Dlouhá Třebová - Pronájem chaty a chalupy Orlické hory

Chata Jurta Kojovec

5.2. - 12.2.2022
Dlouhá Třebová
Ústí nad Orlicí
Orlické hory

 
11 767 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Jurta Kojovec - Dlouhá Třebová v týdnu od 5.2. do 12.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Orlické hory, v oblasti Ústí nad Orlicí, Dlouhá Třebová v ubytovacím zařízení Chata Jurta Kojovec - Dlouhá Třebová. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. února 2022 do soboty 12. února 2022. Začátek rekreace je za 9 dní. Jedná se o zimní Last Minute dovolenou v objektu Chata Jurta Kojovec - Dlouhá Třebová levně, aktuálně v ceně 11767,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Jurta Kojovec - Dlouhá Třebová 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Pastviny - Pastviny - Pronájem chaty a chalupy Orlické hory

Chata Pastviny

5.2. - 12.2.2022
Pastviny
Ústí nad Orlicí
Orlické hory

 
10 752 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Pastviny - Pastviny v týdnu od 5.2. do 12.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Orlické hory, v oblasti Ústí nad Orlicí, Pastviny v ubytovacím zařízení Chata Pastviny - Pastviny. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. února 2022 do soboty 12. února 2022. Začátek rekreace je za 9 dní. Jedná se o zimní Last Minute dovolenou v objektu Chata Pastviny - Pastviny levně, aktuálně v ceně 10752,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Pastviny - Pastviny 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.


Zobrazeno 1-8 z celkem 235 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Pronájem chat a chalup Orlické hory - Orlické hory 2022. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování - Orlické hory 2022. Pronájem chaty a chalupy Orlické hory.

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty a chalupy, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Orlické hory, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Orlické hory. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Orlické hory.

 

Copyright© chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů