Vyhledávání

Pronájem chaty a chalupy Podkrkonoší

Ubytování
Wifi internet zdarma, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 500 m, nejbližší obchod s potravinami: 500 m, nejbližší koupání: 200 m.

Pronájem chaty a chalupy Podkrkonoší

Chalupa Roubenka

20.8. - 27.8.2022
Jílové u Držkova
Jablonec nad Nisou
Podkrkonoší

 
35 063 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Roubenka - Jílové u Držkova od prověřeného majitele v týdnu od 20.8. do 27.8.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní letní dovolené v ČR v lokalitě Podkrkonoší, v oblasti Jablonec nad Nisou, Jílové u Držkova v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Roubenka - Jílové u Držkova. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 20. srpna 2022 do soboty 27. srpna 2022. Začátek rekreace je za 52 dní. Jedná se o letní dovolenou v objektu Chalupa Roubenka - Jílové u Držkova, aktuálně v ceně 35063,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 800 m, nejbližší obchod s potravinami: 600 m, ubytování přímo u vody.

Nejnovější recenze
Vřelé přivítání, vysoká ochota,čisté prostředí, ničím nás neomezoval

Chata Western - Vlčice - Pronájem chaty a chalupy Podkrkonoší

Chata Western

20.8. - 27.8.2022
Vlčice
Trutnov
Podkrkonoší

 
18 711 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chata Western - Vlčice v týdnu od 20.8. do 27.8.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Podkrkonoší, v oblasti Trutnov, Vlčice v rekreačním ubytovacím zařízení Chata Western - Vlčice v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 20. srpna 2022 do soboty 27. srpna 2022. Začátek pobytu je za 52 dní. Jedná se o letní dovolenou v objektu Chata Western - Vlčice levně, aktuálně v ceně 18711,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chata Western - Vlčice 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, klimatizace, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 800 m, nejbližší obchod s potravinami: 600 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 6 km.

Nejnovější recenze
hezké prostředí v okolí chaty, mnoho možností okolních výletů

Chata Kvítek - Vlčice - Pronájem chaty a chalupy Podkrkonoší

Chata Kvítek

20.8. - 27.8.2022
Vlčice
Trutnov
Podkrkonoší

 
18 711 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Kvítek - Vlčice od prověřeného majitele v týdnu od 20.8. do 27.8.2022. Výhodná nabídka tuzemské letní dovolené v ČR v lokalitě Podkrkonoší, v oblasti Trutnov, Vlčice v rekreačním ubytovacím zařízení Chata Kvítek - Vlčice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 20. srpna 2022 do soboty 27. srpna 2022. Začátek rekreace je za 52 dní. Jedná se o letní dovolenou v objektu Chata Kvítek - Vlčice levně, aktuálně v ceně 18711,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Kvítek - Vlčice 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 300 m, nejbližší obchod s potravinami: 500 m, nejbližší koupání: 3 km, nejbližší lyžování: 15 km.

Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek - Pronájem chaty a chalupy Podkrkonoší

Chalupa V Podkrkonoší

27.8. - 3.9.2022
Čistá u Horek
Semily
Podkrkonoší

 
9 415 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek v týdnu od 27.8. do 3.9.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Podkrkonoší, v oblasti Semily, Čistá u Horek v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022. Začátek pobytu je za 59 dní. Jedná se o letní dovolenou v objektu Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek levně, aktuálně v ceně 9415,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 1,50 km, nejbližší koupání: 2 km, nejbližší lyžování: 3 km.

Chalupa Pod smrkem - Roztoky u Jilemnice - Pronájem chaty a chalupy Podkrkonoší

Chalupa Pod smrkem

27.8. - 3.9.2022
Roztoky u Jilemnice
Semily
Podkrkonoší

 
5 040 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Pod smrkem - Roztoky u Jilemnice od prověřeného majitele v týdnu od 27.8. do 3.9.2022. Výhodná nabídka tuzemské letní dovolené v ČR v lokalitě Podkrkonoší, v oblasti Semily, Roztoky u Jilemnice v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Pod smrkem - Roztoky u Jilemnice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022. Začátek rekreace je za 59 dní. Jedná se o letní dovolenou v objektu Chalupa Pod smrkem - Roztoky u Jilemnice levně, aktuálně v ceně 5040,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 11 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Pod smrkem - Roztoky u Jilemnice 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize.

Okolí
Nejbližší restaurace: 0,15 km, nejbližší obchod s potravinami: 0,15 km, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 8 km.

Chalupa Pekařova - Jesenný - Pronájem chaty a chalupy Podkrkonoší

Chalupa Pekařova

27.8. - 3.9.2022
Jesenný
Semily
Podkrkonoší

 
14 119 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Pekařova - Jesenný v týdnu od 27.8. do 3.9.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Podkrkonoší, v oblasti Semily, Jesenný v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Pekařova - Jesenný v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022. Začátek pobytu je za 59 dní. Jedná se o letní dovolenou v objektu Chalupa Pekařova - Jesenný levně, aktuálně v ceně 14119,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Pekařova - Jesenný 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 800 m, nejbližší obchod s potravinami: 600 m, ubytování přímo u vody.

Chata Pohoda - Vlčice - Pronájem chaty a chalupy Podkrkonoší

Chata Pohoda

27.8. - 3.9.2022
Vlčice
Trutnov
Podkrkonoší

 
18 711 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Pohoda - Vlčice od prověřeného majitele v týdnu od 27.8. do 3.9.2022. Výhodná nabídka tuzemské letní dovolené v ČR v lokalitě Podkrkonoší, v oblasti Trutnov, Vlčice v rekreačním ubytovacím zařízení Chata Pohoda - Vlčice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022. Začátek rekreace je za 59 dní. Jedná se o letní dovolenou v objektu Chata Pohoda - Vlčice levně, aktuálně v ceně 18711,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Pohoda - Vlčice 42 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 800 m, nejbližší obchod s potravinami: 600 m, ubytování přímo u vody.

Nejnovější recenze
Vřelé přivítání, vysoká ochota,čisté prostředí, ničím nás neomezoval

Chata Western - Vlčice - Pronájem chaty a chalupy Podkrkonoší

Chata Western

27.8. - 3.9.2022
Vlčice
Trutnov
Podkrkonoší

 
18 711 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chata Western - Vlčice v týdnu od 27.8. do 3.9.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Podkrkonoší, v oblasti Trutnov, Vlčice v rekreačním ubytovacím zařízení Chata Western - Vlčice v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022. Začátek pobytu je za 59 dní. Jedná se o letní dovolenou v objektu Chata Western - Vlčice levně, aktuálně v ceně 18711,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chata Western - Vlčice 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 33 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Pronájem chat a chalup Podkrkonoší - Podkrkonoší 2022/2023. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování - Podkrkonoší 2022/2023. Pronájem chaty a chalupy Podkrkonoší.

Nevybrali jste jste si žádnou chatu, chatku ani chalupu v lokalitě Podkrkonoší? Můžete vyzkoušet dovolenou v chatách v celé ČR na dovolená chaty nebo dovolenou v chalupách v celé ČR na e chalupy.

Máte zájem o jiné lokality v Česku? Zkuste třeba ubytování v oblíbených lokalitách ČR:

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty a chalupy, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Podkrkonoší, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Podkrkonoší. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Podkrkonoší.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© Chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.