Vyhledávání

Chaty a chalupy podzimní dovolená

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, sauna, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 400 m, nejbližší obchod s potravinami: 400 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 1,50 km.

Nejnovější recenze
Fajn posezení u grilu, bazén taky super. Přístup majitelů taky moc fajn.

Chaty a chalupy podzimní dovolená

Chalupa U Mamuta

3.9. - 10.9.2022
Říčky v Orlických horách
Rychnov nad Kněžnou
Orlické hory

 
37 065 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Mamuta - Říčky v Orlických horách od prověřeného majitele v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní podzimní dovolené v ČR v lokalitě Orlické hory, v oblasti Rychnov nad Kněžnou, Říčky v Orlických horách v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa U Mamuta - Říčky v Orlických horách. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek rekreace je za 20 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Mamuta - Říčky v Orlických horách, aktuálně v ceně 37065,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Mamuta - Říčky v Orlických horách 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží-lze uschovat v garáži, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa.

Okolí
Nejbližší restaurace: 2 km, nejbližší obchod s potravinami: 9 km, nejbližší koupání: 8 km, nejbližší lyžování: 1 km.

Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava - Podzimní dovolená

Chalupa U Strašidla II.

3.9. - 10.9.2022
Malá Morava
Šumperk
Králický Sněžník

 
10 591 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Šumperk, Malá Morava v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek pobytu je za 20 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava levně, aktuálně v ceně 10591,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava 43 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, klimatizace, sauna, vnitřní krb, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa.

Okolí
Nejbližší restaurace: 800 m, nejbližší obchod s potravinami: 800 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 3 km.

Nejnovější recenze
Pěkné prostředí a majitel sympatický

Chalupa Na Hamrech - Staré Hamry - Podzimní dovolená

Chalupa Na Hamrech

3.9. - 10.9.2022
Staré Hamry
Frýdek-Místek
Beskydy

 
14 826 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Na Hamrech - Staré Hamry od prověřeného majitele v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Beskydy, v oblasti Frýdek-Místek, Staré Hamry v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Na Hamrech - Staré Hamry. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek rekreace je za 20 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Na Hamrech - Staré Hamry levně, aktuálně v ceně 14826,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 11 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Na Hamrech - Staré Hamry 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 7 km, nejbližší obchod s potravinami: 7 km, nejbližší koupání: 3 km, nejbližší lyžování: 4 km.

Nejnovější recenze
Velká zahrada, čisté a pěkné ubytování, krásné lesy okolo, příjemní majitelé.

Chalupa Hradecká - Jindřichovice - Podzimní dovolená

Chalupa Hradecká

3.9. - 10.9.2022
Jindřichovice
Sokolov
Krušné hory

 
10 591 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Hradecká - Jindřichovice v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Krušné hory, v oblasti Sokolov, Jindřichovice v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Hradecká - Jindřichovice na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek pobytu je za 20 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Hradecká - Jindřichovice levně, aktuálně v ceně 10591,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Hradecká - Jindřichovice 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 3 km, nejbližší koupání: 3 km, nejbližší lyžování: 6 km.

Nejnovější recenze
Líbilo se nám prostředí, klid a velmi vstřícný přístup majitelů nemovitosti.

Chalupa U Slunce - Králíky - Podzimní dovolená

Chalupa U Slunce

3.9. - 10.9.2022
Králíky
Ústí nad Orlicí
Králický Sněžník

 
14 000 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Slunce - Králíky od prověřeného majitele v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Ústí nad Orlicí, Králíky v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Slunce - Králíky. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek rekreace je za 20 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Slunce - Králíky levně, aktuálně v ceně 14000,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Slunce - Králíky 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží-v objektu, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 300 m, nejbližší koupání: 2 km, nejbližší lyžování: 27 km.

Nejnovější recenze
Klid,soukromí,cena,obchody a restaurace v okolí,domluva s majitelem i pobyt bez problémů.

Chalupa Pod hradem Buchlov - Boršice - Podzimní dovolená

Chalupa Pod hradem Buchlov

3.9. - 10.9.2022
Boršice
Uherské Hradiště
Chřiby

 
6 860 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Pod hradem Buchlov - Boršice v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Chřiby, v oblasti Uherské Hradiště, Boršice v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Pod hradem Buchlov - Boršice na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek pobytu je za 20 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Pod hradem Buchlov - Boršice levně, aktuálně v ceně 6860,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 18 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Pod hradem Buchlov - Boršice 45 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-Ve stodole, kterou lze uzamknout, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 6 km, nejbližší obchod s potravinami: 1,20 km, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 5 km.

Nejnovější recenze
Hezké prostředí

Chalupa Roubenka - Holetín - Podzimní dovolená

Chalupa Roubenka

3.9. - 10.9.2022
Holetín
Chrudim
Železné hory

 
12 355 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Roubenka - Holetín od prověřeného majitele v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Železné hory, v oblasti Chrudim, Holetín v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Roubenka - Holetín. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek rekreace je za 20 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Roubenka - Holetín levně, aktuálně v ceně 12355,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 14 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Roubenka - Holetín 44 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 6 km, nejbližší obchod s potravinami: 6 km, nejbližší koupání: 3 km, nejbližší lyžování: 15 km.

Nejnovější recenze
Parádní prostor, atmosfera, bez wifi, ...

Chalupa U Pramenů Dyje - Panenská Rozsíčka - Podzimní dovolená

Chalupa U Pramenů Dyje

3.9. - 10.9.2022
Panenská Rozsíčka
Jihlava
Vysočina

 
8 484 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa U Pramenů Dyje - Panenská Rozsíčka v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Jihlava, Panenská Rozsíčka v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Pramenů Dyje - Panenská Rozsíčka na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek pobytu je za 20 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Pramenů Dyje - Panenská Rozsíčka levně, aktuálně v ceně 8484,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 20 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa U Pramenů Dyje - Panenská Rozsíčka 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 3101 nalezených termínů

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© Chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.