Vyhledávání

Pronájem chaty a chalupy Šumava

Pronájem chaty a chalupy Šumava

Chalupa Strážný

29.1. - 5.2.2022
Strážný
Prachatice
Šumava

 
31 129 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Strážný - Strážný v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Šumava, v oblasti Prachatice, Strážný v ubytovacím zařízení Chalupa Strážný - Strážný. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Strážný - Strážný, aktuálně v ceně 31129,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Strážný - Strážný 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Platoř - Dlouhá Ves - Pronájem chaty a chalupy Šumava

Chalupa Platoř

29.1. - 5.2.2022
Dlouhá Ves
Klatovy
Šumava

 
28 000 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Platoř - Dlouhá Ves v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Šumava, v oblasti Klatovy, Dlouhá Ves v ubytovacím zařízení Chalupa Platoř - Dlouhá Ves. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Platoř - Dlouhá Ves, aktuálně v ceně 28000,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa U Fuchsů - Stachy - Pronájem chaty a chalupy Šumava

Chalupa U Fuchsů

29.1. - 5.2.2022
Stachy
Prachatice
Šumava

 
12 600 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Fuchsů - Stachy v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Šumava, v oblasti Prachatice, Stachy v ubytovacím zařízení Chalupa U Fuchsů - Stachy. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Fuchsů - Stachy levně, aktuálně v ceně 12600,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Fuchsů - Stachy 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Lenora I - Lenora - Pronájem chaty a chalupy Šumava

Chalupa Lenora I

29.1. - 5.2.2022
Lenora
Prachatice
Šumava

 
18 250 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Lenora I - Lenora v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Šumava, v oblasti Prachatice, Lenora v ubytovacím zařízení Chalupa Lenora I - Lenora. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Lenora I - Lenora levně, aktuálně v ceně 18250,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 19 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Lenora I - Lenora 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata U nás - Zdíkov - Pronájem chaty a chalupy Šumava

Chata U nás

29.1. - 5.2.2022
Zdíkov
Prachatice
Šumava

 
17 222 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata U nás - Zdíkov v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Šumava, v oblasti Prachatice, Zdíkov v ubytovacím zařízení Chata U nás - Zdíkov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata U nás - Zdíkov levně, aktuálně v ceně 17222,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 9 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata U nás - Zdíkov 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Na Vápence - Čkyně - Pronájem chaty a chalupy Šumava

Chata Na Vápence

29.1. - 5.2.2022
Čkyně
Prachatice
Šumava

 
11 536 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Na Vápence - Čkyně v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Šumava, v oblasti Prachatice, Čkyně v ubytovacím zařízení Chata Na Vápence - Čkyně. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Na Vápence - Čkyně levně, aktuálně v ceně 11536,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 14 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Na Vápence - Čkyně 45 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Šumava - Hojsova Stráž - Pronájem chaty a chalupy Šumava

Chata Šumava

29.1. - 5.2.2022
Hojsova Stráž
Klatovy
Šumava

 
2 100 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Šumava - Hojsova Stráž v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské dovolené v ČR v lokalitě Šumava, v oblasti Klatovy, Hojsova Stráž v ubytovacím zařízení Chata Šumava - Hojsova Stráž. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Šumava - Hojsova Stráž levně, aktuálně v ceně 2100,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Šumava - Hojsova Stráž 43 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Wellness Hotel Chalupa - Pronájem chaty a chalupy Šumava

Vnitřní bazén, TV, Minibar, Tenis, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

Wellness Hotel Chalupa

31.1. - 6.2.2022
Prášily
Šumava

 
13 200 Kč

Pronájem chaty/chalupy na dovolené nejen pro seniory v ČR v lokalitě Šumava, v tuzemském ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa s počtem hvězdiček: 3. Počet dní 7, ubytování od pondělí 31. ledna do neděle 6. února 2022. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo za 4 dny. Pobyt se stravou snídaně - zimní Super Last Minute pobyt v Wellness Hotel Chalupa levně je v ceně 13200,- CZK. Typ zájezdu: Pronájem chaty a chalupy Šumava, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory. Podle recenzí od 10 hodnotících uživatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Zobrazeno 1-8 z celkem 404 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Pronájem chat a chalup Šumava - Šumava 2022. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování - Šumava 2022. Pronájem chaty a chalupy Šumava.

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty a chalupy, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Šumava, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Šumava. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Šumava.

 

Copyright© chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů