Vyhledávání

Chaty a chalupy Králický Sněžník v březnu

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-zahradní domek (uzamykatelný) s pergolou, sauna, vířivka, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 100 m, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, nejbližší koupání: 3 km, nejbližší lyžování: 5 km.

Chaty a chalupy Králický Sněžník v březnu

Chalupa Dalibor

4.3. - 11.3.2023
Králíky
Ústí nad Orlicí
Králický Sněžník

 
32 900 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Dalibor - Králíky od prověřeného majitele v týdnu od 4.3. do 11.3.2023. Výhodná nabídka tuzemské luxusní jarní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Ústí nad Orlicí, Králíky v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Dalibor - Králíky. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. března 2023 do soboty 11. března 2023. Začátek rekreace je za 248 dní. Jedná se o jarní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Dalibor - Králíky, aktuálně v ceně 32900,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Dalibor - Králíky 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na jaře jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-sušák lyžařských bot, sauna, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 3 km, nejbližší obchod s potravinami: 700 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 8 km.

Nejnovější recenze
Vybaveni chalupy Pristup majitelu Celkova spokojenost

Chalupa Šindelka - Králíky - v březnu

Chalupa Šindelka

4.3. - 11.3.2023
Králíky
Ústí nad Orlicí
Králický Sněžník

 
22 351 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Šindelka - Králíky v týdnu od 4.3. do 11.3.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Ústí nad Orlicí, Králíky v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Šindelka - Králíky na jaře. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. března 2023 do soboty 11. března 2023. Začátek pobytu je za 248 dní. Jedná se o jarní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Šindelka - Králíky, aktuálně v ceně 22351,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Šindelka - Králíky 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 200 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 100 m.

Chalupa Roubenka nad potokem - Staré Město pod Sněžníkem - v březnu

Chalupa Roubenka nad potokem

4.3. - 11.3.2023
Staré Město pod Sněžníkem
Šumperk
Králický Sněžník

 
37 653 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Roubenka nad potokem - Staré Město pod Sněžníkem od prověřeného majitele v týdnu od 4.3. do 11.3.2023. Výhodná nabídka tuzemské luxusní jarní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Šumperk, Staré Město pod Sněžníkem v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Roubenka nad potokem - Staré Město pod Sněžníkem. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. března 2023 do soboty 11. března 2023. Začátek rekreace je za 248 dní. Jedná se o jarní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Roubenka nad potokem - Staré Město pod Sněžníkem, aktuálně v ceně 37653,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na jaře jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 2 km, nejbližší obchod s potravinami: 9 km, nejbližší koupání: 8 km, nejbližší lyžování: 1 km.

Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava - v březnu

Chalupa U Strašidla I.

4.3. - 11.3.2023
Malá Morava
Šumperk
Králický Sněžník

 
10 591 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava v týdnu od 4.3. do 11.3.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Šumperk, Malá Morava v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava na jaře. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. března 2023 do soboty 11. března 2023. Začátek pobytu je za 248 dní. Jedná se o jarní First Minute dovolenou v objektu Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava levně, aktuálně v ceně 10591,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 3 km, nejbližší koupání: 3 km, nejbližší lyžování: 6 km.

Nejnovější recenze
Líbilo se nám prostředí, klid a velmi vstřícný přístup majitelů nemovitosti.

Chalupa U Slunce - Králíky - v březnu

Chalupa U Slunce

4.3. - 11.3.2023
Králíky
Ústí nad Orlicí
Králický Sněžník

 
18 704 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Slunce - Králíky od prověřeného majitele v týdnu od 4.3. do 11.3.2023. Výhodná nabídka tuzemské jarní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Ústí nad Orlicí, Králíky v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Slunce - Králíky. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. března 2023 do soboty 11. března 2023. Začátek rekreace je za 248 dní. Jedná se o jarní First Minute dovolenou v objektu Chalupa U Slunce - Králíky levně, aktuálně v ceně 18704,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Slunce - Králíky 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na jaře jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží-lze uschovat v garáži, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa.

Okolí
Nejbližší restaurace: 2 km, nejbližší obchod s potravinami: 9 km, nejbližší koupání: 8 km, nejbližší lyžování: 1 km.

Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava - v březnu

Chalupa U Strašidla II.

4.3. - 11.3.2023
Malá Morava
Šumperk
Králický Sněžník

 
10 591 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava v týdnu od 4.3. do 11.3.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Šumperk, Malá Morava v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava na jaře. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. března 2023 do soboty 11. března 2023. Začátek pobytu je za 248 dní. Jedná se o jarní First Minute dovolenou v objektu Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava levně, aktuálně v ceně 10591,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava 43 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 900 m, nejbližší obchod s potravinami: 900 m, nejbližší koupání: 20 km, nejbližší lyžování: 3 km.

Nejnovější recenze
dobre spojeni tradicni stavby s modernimi prvky , super chata , dobra lokalita pokud nekdo ma rad klid

Chalupa Hajmrlov - Staré Město pod Sněžníkem - v březnu

Chalupa Hajmrlov

4.3. - 11.3.2023
Staré Město pod Sněžníkem
Šumperk
Králický Sněžník

 
16 415 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Hajmrlov - Staré Město pod Sněžníkem od prověřeného majitele v týdnu od 4.3. do 11.3.2023. Výhodná nabídka tuzemské jarní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Šumperk, Staré Město pod Sněžníkem v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Hajmrlov - Staré Město pod Sněžníkem. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. března 2023 do soboty 11. března 2023. Začátek rekreace je za 248 dní. Jedná se o jarní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Hajmrlov - Staré Město pod Sněžníkem levně, aktuálně v ceně 16415,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Hajmrlov - Staré Město pod Sněžníkem 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na jaře jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží, sauna, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 400 m, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, nejbližší koupání: 23 km, nejbližší lyžování: 400 m.

Nejnovější recenze
Krásné a klidné prostředí

Chalupa Pod lomem - Dolní Morava - v březnu

Chalupa Pod lomem

4.3. - 11.3.2023
Dolní Morava
Ústí nad Orlicí
Králický Sněžník

 
16 471 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Pod lomem - Dolní Morava v týdnu od 4.3. do 11.3.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Ústí nad Orlicí, Dolní Morava v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Pod lomem - Dolní Morava na jaře. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. března 2023 do soboty 11. března 2023. Začátek pobytu je za 248 dní. Jedná se o jarní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Pod lomem - Dolní Morava levně, aktuálně v ceně 16471,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Pod lomem - Dolní Morava 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 12 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Chaty a chalupy Králický Sněžník v březnu 2023 k pronájmu. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy v celém Česku. Volné termíny ubytování - Králický Sněžník březen 2023. Chaty a chalupy Králický Sněžník v březnu.

Nevybrali jste jste si žádnou chatu, chatku ani chalupu v lokalitě Králický Sněžník? Můžete vyzkoušet dovolenou v chatách v celé ČR na dovolená chaty nebo dovolenou v chalupách v celé ČR na e chalupy.

Máte zájem o jiné lokality v Česku? Zkuste třeba ubytování v oblíbených lokalitách ČR:

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© Chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.