Vyhledávání

Chaty a chalupy k pronájmu v lednu

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, vnitřní krb, bar / vinárna v objektu, společenská místnost, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa.

Okolí
Nejbližší restaurace je vzdálená pouhých 200 metrů. , nejbližší obchod s potravinami: 3 km, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 3 km.

Chaty a chalupy k pronájmu v lednu

Chalupa Valašské chalupy na Podťatém

21.1. - 28.1.2023
Velké Karlovice
Vsetín
Valašsko

 
19 593 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Valašské chalupy na Podťatém - Velké Karlovice od prověřeného majitele v týdnu od 21.1. do 28.1.2023. Výhodná nabídka tuzemské zimní dovolené v ČR v lokalitě Valašsko, v oblasti Vsetín, Velké Karlovice v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Valašské chalupy na Podťatém - Velké Karlovice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 21. ledna 2023 do soboty 28. ledna 2023. Začátek rekreace je za 118 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Valašské chalupy na Podťatém - Velké Karlovice levně, aktuálně v ceně 19593,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v zimě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 400 m, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, nejbližší koupání: 3 km, nejbližší lyžování: 4 km.

Nejnovější recenze
Soukromí, klid

Chalupa Na Koutě - Víchová nad Jizerou - v lednu

Chalupa Na Koutě

21.1. - 28.1.2023
Víchová nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
8 239 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Na Koutě - Víchová nad Jizerou v týdnu od 21.1. do 28.1.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Víchová nad Jizerou v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Na Koutě - Víchová nad Jizerou v zimě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 21. ledna 2023 do soboty 28. ledna 2023. Začátek pobytu je za 118 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Na Koutě - Víchová nad Jizerou levně, aktuálně v ceně 8239,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 13 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Na Koutě - Víchová nad Jizerou 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 800 m, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, ubytování přímo u vody, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Nejnovější recenze
Velká společenská místnost, čisté pokoje, celkově krásný dojem z celé chalupy

Chalupa Františkov - Rokytnice nad Jizerou - v lednu

Chalupa Františkov

21.1. - 28.1.2023
Rokytnice nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
24 801 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Františkov - Rokytnice nad Jizerou od prověřeného majitele v týdnu od 21.1. do 28.1.2023. Výhodná nabídka tuzemské luxusní zimní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Rokytnice nad Jizerou v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Františkov - Rokytnice nad Jizerou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 21. ledna 2023 do soboty 28. ledna 2023. Začátek rekreace je za 118 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Františkov - Rokytnice nad Jizerou, aktuálně v ceně 24801,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 32 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Františkov - Rokytnice nad Jizerou 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v zimě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 5 km, nejbližší koupání: 5 km, nejbližší lyžování: 100 m.

Nejnovější recenze
Příjemný pan majitel, jako když se přijedete na víkend k dědovi a babičce, vše starší, ale vkusné a ideální místo odkud vyrážet na výlety

Chalupa Horská chalupa - Tanvald - v lednu

Chalupa Horská chalupa

21.1. - 28.1.2023
Tanvald
Jablonec nad Nisou
Jizerské hory

 
7 000 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Horská chalupa - Tanvald v týdnu od 21.1. do 28.1.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Jizerské hory, v oblasti Jablonec nad Nisou, Tanvald v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Horská chalupa - Tanvald v zimě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 21. ledna 2023 do soboty 28. ledna 2023. Začátek pobytu je za 118 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Horská chalupa - Tanvald levně, aktuálně v ceně 7000,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 68 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Horská chalupa - Tanvald 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, sauna, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 4 km, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 3 km.

Nejnovější recenze
K tomuto ubytování nenacházím dostatek slov, kterými bych je mohla vychválit! Za nás POHÁDKA pro matky s malými dětmi! Neskutečný prostor (nejen co do velikosti) uvnitř i venku. Úžasné zázemí, kde najdete absolutně vše: vyhřívanou podlahu, myčku, fén, množství el. zásuvek, plně vybavenou kuchyň vč. ostrých nožů, otvíráků, škrabek, tablet do myčky, utěrek, dostatku toaletního papíru, úložných prostor a věšáků, sušáků a ramínek, kulečník, fotbálek, ping-pong, bazén, infra-saunu, hračky a knížky pro děti, pískoviště, klouzačku, houpačku atd atd atd. Dle mého velmi dobře vybavené i na zimní sezonu. Majitelé jsou milí, vstřícní, nápomocní. Nelze jinak, než DOPORUČIT....

Chalupa U Vyšanských - Víchová nad Jizerou - v lednu

Chalupa U Vyšanských

21.1. - 28.1.2023
Víchová nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
13 867 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Vyšanských - Víchová nad Jizerou od prověřeného majitele v týdnu od 21.1. do 28.1.2023. Výhodná nabídka tuzemské zimní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Víchová nad Jizerou v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Vyšanských - Víchová nad Jizerou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 21. ledna 2023 do soboty 28. ledna 2023. Začátek rekreace je za 118 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa U Vyšanských - Víchová nad Jizerou levně, aktuálně v ceně 13867,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 8 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Vyšanských - Víchová nad Jizerou 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v zimě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 300 m, nejbližší obchod s potravinami: 400 m, nejbližší koupání: 15 km, nejbližší lyžování: 300 m.

Nejnovější recenze
ochotný a sympatický pan majitel, útulné prostředí chalupy

Chalupa Naproti Sněžce - Malá Úpa - v lednu

Chalupa Naproti Sněžce

21.1. - 28.1.2023
Malá Úpa
Trutnov
Krkonoše

 
42 000 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Naproti Sněžce - Malá Úpa v týdnu od 21.1. do 28.1.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Trutnov, Malá Úpa v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Naproti Sněžce - Malá Úpa v zimě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 21. ledna 2023 do soboty 28. ledna 2023. Začátek pobytu je za 118 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Naproti Sněžce - Malá Úpa, aktuálně v ceně 42000,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Naproti Sněžce - Malá Úpa 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 200 m, nejbližší koupání: 7 km, nejbližší lyžování: 3 km.

Nejnovější recenze
Domky jsme měly pronajaté oba pro velkou skupinu lidí. Úžasná zahrada, široké vyžití pro děti. V jednom z domků je pračka, ve druhém kávovar, 2 ohniště, k dipozici gril i kámen na grilování. Výbava byla opravdu skvělá. Pobyt se vydařil.

Chalupa Zátoň - Lenora - v lednu

Chalupa Zátoň

21.1. - 28.1.2023
Lenora
Prachatice
Šumava

 
16 800 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Zátoň - Lenora od prověřeného majitele v týdnu od 21.1. do 28.1.2023. Výhodná nabídka tuzemské zimní dovolené v ČR v lokalitě Šumava, v oblasti Prachatice, Lenora v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Zátoň - Lenora. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 21. ledna 2023 do soboty 28. ledna 2023. Začátek rekreace je za 118 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Zátoň - Lenora levně, aktuálně v ceně 16800,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 86 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Zátoň - Lenora 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v zimě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize.

Okolí
Nejbližší restaurace: 0,15 km, nejbližší obchod s potravinami: 0,15 km, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 8 km.

Chalupa Pekařova - Jesenný - v lednu

Chalupa Pekařova

21.1. - 28.1.2023
Jesenný
Semily
Podkrkonoší

 
14 119 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Pekařova - Jesenný v týdnu od 21.1. do 28.1.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Podkrkonoší, v oblasti Semily, Jesenný v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Pekařova - Jesenný v zimě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 21. ledna 2023 do soboty 28. ledna 2023. Začátek pobytu je za 118 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Pekařova - Jesenný levně, aktuálně v ceně 14119,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 5 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Pekařova - Jesenný 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 206 nalezených termínů

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© Chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.