Vyhledávání

Chaty a chalupy k pronájmu v prosinci

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, společenská místnost, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 400 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 1 km.

Nejnovější recenze
Starý ,takový ten styl jak žili naše babičky a dedove,pouze sníh nebyl ale s tím bohužel nikdo nic nenadela

Chaty a chalupy k pronájmu v prosinci

Chata Aurora

3.12. - 10.12.2022
Pec pod Sněžkou
Trutnov
Krkonoše

 
2 590 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Aurora - Pec pod Sněžkou od prověřeného majitele v týdnu od 3.12. do 10.12.2022. Výhodná nabídka tuzemské zimní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Trutnov, Pec pod Sněžkou v rekreačním ubytovacím zařízení Chata Aurora - Pec pod Sněžkou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. prosince 2022 do soboty 10. prosince 2022. Začátek rekreace je za 69 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chata Aurora - Pec pod Sněžkou levně, aktuálně v ceně 2590,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 7 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Aurora - Pec pod Sněžkou 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v zimě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 100 m, nejbližší obchod s potravinami: 800 m, ubytování přímo u vody, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Chata Vrchlabí - Vrchlabí - v prosinci

Chata Vrchlabí

3.12. - 10.12.2022
Vrchlabí
Trutnov
Krkonoše

 
14 707 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chata Vrchlabí - Vrchlabí v týdnu od 3.12. do 10.12.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Trutnov, Vrchlabí v rekreačním ubytovacím zařízení Chata Vrchlabí - Vrchlabí v zimě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. prosince 2022 do soboty 10. prosince 2022. Začátek pobytu je za 69 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chata Vrchlabí - Vrchlabí levně, aktuálně v ceně 14707,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chata Vrchlabí - Vrchlabí 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vyžití pro děti, venkovní posezení, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 100 m, nejbližší obchod s potravinami: 200 m, nejbližší koupání: 7 km, nejbližší lyžování: 800 m.

Nejnovější recenze
Kompletně vybavená kuchyň

Chata Šumava - Hojsova Stráž - v prosinci

Chata Šumava

3.12. - 10.12.2022
Hojsova Stráž
Klatovy
Šumava

 
1 960 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Šumava - Hojsova Stráž od prověřeného majitele v týdnu od 3.12. do 10.12.2022. Výhodná nabídka tuzemské zimní dovolené v ČR v lokalitě Šumava, v oblasti Klatovy, Hojsova Stráž v rekreačním ubytovacím zařízení Chata Šumava - Hojsova Stráž. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. prosince 2022 do soboty 10. prosince 2022. Začátek rekreace je za 69 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chata Šumava - Hojsova Stráž levně, aktuálně v ceně 1960,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Šumava - Hojsova Stráž 43 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v zimě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Chata Filuna - Novosedly nad Nežárkou - v prosinci

Chata Filuna

3.12. - 10.12.2022
Novosedly nad Nežárkou
Jindřichův Hradec
Jižní Čechy

 
15 330 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chata Filuna - Novosedly nad Nežárkou v týdnu od 3.12. do 10.12.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Jindřichův Hradec, Novosedly nad Nežárkou v rekreačním ubytovacím zařízení Chata Filuna - Novosedly nad Nežárkou v zimě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. prosince 2022 do soboty 10. prosince 2022. Začátek pobytu je za 69 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chata Filuna - Novosedly nad Nežárkou levně, aktuálně v ceně 15330,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 46 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chata Filuna - Novosedly nad Nežárkou 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 400 m, nejbližší obchod s potravinami: 300 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 4 km.

Chata U Bečvy - Prostřední Bečva - v prosinci

Chata U Bečvy

3.12. - 10.12.2022
Prostřední Bečva
Vsetín
Valašsko

 
11 529 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata U Bečvy - Prostřední Bečva od prověřeného majitele v týdnu od 3.12. do 10.12.2022. Výhodná nabídka tuzemské zimní dovolené v ČR v lokalitě Valašsko, v oblasti Vsetín, Prostřední Bečva v rekreačním ubytovacím zařízení Chata U Bečvy - Prostřední Bečva. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. prosince 2022 do soboty 10. prosince 2022. Začátek rekreace je za 69 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chata U Bečvy - Prostřední Bečva levně, aktuálně v ceně 11529,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 16 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata U Bečvy - Prostřední Bečva 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v zimě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, nejbližší koupání: 4 km, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Nejnovější recenze
Velmi příjemný majitel, vše bylo v naprostém pořádku.

Chata U Špičáku - Smržovka - v prosinci

Chata U Špičáku

3.12. - 10.12.2022
Smržovka
Jablonec nad Nisou
Jizerské hory

 
15 295 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chata U Špičáku - Smržovka v týdnu od 3.12. do 10.12.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Jizerské hory, v oblasti Jablonec nad Nisou, Smržovka v rekreačním ubytovacím zařízení Chata U Špičáku - Smržovka v zimě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. prosince 2022 do soboty 10. prosince 2022. Začátek pobytu je za 69 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chata U Špičáku - Smržovka levně, aktuálně v ceně 15295,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 11 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chata U Špičáku - Smržovka 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 4 km, nejbližší koupání: 8 km, nejbližší lyžování: 2 km.

Nejnovější recenze
Pro 5-ti člennou rodinu ideální základna na výlety, vše bez problémů....

Chata Nad Lopeníkem - Lopeník - v prosinci

Chata Nad Lopeníkem

3.12. - 10.12.2022
Lopeník
Uherské Hradiště
Bílé Karpaty

 
16 100 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Nad Lopeníkem - Lopeník od prověřeného majitele v týdnu od 3.12. do 10.12.2022. Výhodná nabídka tuzemské zimní dovolené v ČR v lokalitě Bílé Karpaty, v oblasti Uherské Hradiště, Lopeník v rekreačním ubytovacím zařízení Chata Nad Lopeníkem - Lopeník. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. prosince 2022 do soboty 10. prosince 2022. Začátek rekreace je za 69 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chata Nad Lopeníkem - Lopeník levně, aktuálně v ceně 16100,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 38 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Nad Lopeníkem - Lopeník 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v zimě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, vnitřní krb, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, nejbližší koupání: 6 km, nejbližší lyžování: 6 km.

Nejnovější recenze
nádherné okolí, možnosti procházek

Chata Podlesí - Valašské Meziříčí - v prosinci

Chata Podlesí

3.12. - 10.12.2022
Valašské Meziříčí
Vsetín
Valašsko

 
17 906 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chata Podlesí - Valašské Meziříčí v týdnu od 3.12. do 10.12.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Valašsko, v oblasti Vsetín, Valašské Meziříčí v rekreačním ubytovacím zařízení Chata Podlesí - Valašské Meziříčí v zimě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. prosince 2022 do soboty 10. prosince 2022. Začátek pobytu je za 69 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chata Podlesí - Valašské Meziříčí levně, aktuálně v ceně 17906,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 59 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chata Podlesí - Valašské Meziříčí 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 494 nalezených termínů

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© Chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.