Vyhledávání

Chaty a chalupy k pronájmu v únoru

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 2,50 km, nejbližší obchod s potravinami: 2,30 km, nejbližší koupání: 10 km, nejbližší lyžování: 7 km.

Nejnovější recenze
Pěkná a velká chalupa na samotě, kolem krásná příroda všem doporučuji

Chaty a chalupy k pronájmu v únoru

Chalupa Orlička

4.2. - 11.2.2023
Výprachtice
Ústí nad Orlicí
Orlické hory

 
47 292 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Orlička - Výprachtice od prověřeného majitele v týdnu od 4.2. do 11.2.2023. Výhodná nabídka tuzemské luxusní zimní dovolené v ČR v lokalitě Orlické hory, v oblasti Ústí nad Orlicí, Výprachtice v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Orlička - Výprachtice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. února 2023 do soboty 11. února 2023. Začátek rekreace je za 132 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Orlička - Výprachtice, aktuálně v ceně 47292,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Orlička - Výprachtice 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v zimě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 4 km, nejbližší obchod s potravinami: 4 km, nejbližší koupání: 4 km, nejbližší lyžování: 4 km.

Nejnovější recenze
Krásná roubenka, příjemný a vstřícní majitele, naprostý klid, krásná příroda , voňavé louky, adršpašské skály co by kamenem dohodil....prostě balzám na duši. Hned bych jela zase.

Chalupa ROUBENKA JAVOR - Teplice nad Metují - v únoru

Chalupa ROUBENKA JAVOR

4.2. - 11.2.2023
Teplice nad Metují
Náchod
Broumovsko

 
15 400 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa ROUBENKA JAVOR - Teplice nad Metují v týdnu od 4.2. do 11.2.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Broumovsko, v oblasti Náchod, Teplice nad Metují v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa ROUBENKA JAVOR - Teplice nad Metují v zimě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. února 2023 do soboty 11. února 2023. Začátek pobytu je za 132 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa ROUBENKA JAVOR - Teplice nad Metují levně, aktuálně v ceně 15400,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 16 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa ROUBENKA JAVOR - Teplice nad Metují 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 0,15 km, nejbližší obchod s potravinami: 9 km, nejbližší koupání: 14 km, nejbližší lyžování: 500 m.

Nejnovější recenze
Chalupa byla příjemně vytopená když jsme přijeli, po celou dobu pobytu bylo teplo. Vše proběhlo přesně podle domluvy a majitelé byli ochotni posunout předání chaty, podle toho jak se nám to hodilo. Prostory pro nás byly dostatečné a kuchyň skvěle vybavená.

Chalupa Pod Skřítkem - Sobotín - v únoru

Chalupa Pod Skřítkem

4.2. - 11.2.2023
Sobotín
Šumperk
Jeseníky

 
23 534 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Pod Skřítkem - Sobotín od prověřeného majitele v týdnu od 4.2. do 11.2.2023. Výhodná nabídka tuzemské luxusní zimní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Šumperk, Sobotín v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Pod Skřítkem - Sobotín. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. února 2023 do soboty 11. února 2023. Začátek rekreace je za 132 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Pod Skřítkem - Sobotín, aktuálně v ceně 23534,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 23 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Pod Skřítkem - Sobotín 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v zimě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, sauna, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 300 m, nejbližší obchod s potravinami: 300 m, nejbližší koupání: 2 km, nejbližší lyžování: 300 m.

Chalupa Šegi - Světlá Hora - v únoru

Chalupa Šegi

4.2. - 11.2.2023
Světlá Hora
Bruntál
Jeseníky

 
13 594 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Šegi - Světlá Hora v týdnu od 4.2. do 11.2.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Bruntál, Světlá Hora v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Šegi - Světlá Hora v zimě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. února 2023 do soboty 11. února 2023. Začátek pobytu je za 132 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Šegi - Světlá Hora levně, aktuálně v ceně 13594,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 28 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Šegi - Světlá Hora 44 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 200 m, nejbližší koupání: 21 km, nejbližší lyžování: 22 km.

Nejnovější recenze
lokalita, vybavení, čistota

Chalupa Srní - Srní - v únoru

Chalupa Srní

4.2. - 11.2.2023
Srní
Klatovy
Šumava

 
20 350 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Srní - Srní od prověřeného majitele v týdnu od 4.2. do 11.2.2023. Výhodná nabídka tuzemské luxusní zimní dovolené v ČR v lokalitě Šumava, v oblasti Klatovy, Srní v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Srní - Srní. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. února 2023 do soboty 11. února 2023. Začátek rekreace je za 132 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Srní - Srní, aktuálně v ceně 20350,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 31 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Srní - Srní 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v zimě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, nejbližší koupání: 2 km, nejbližší lyžování: 2 km.

Nejnovější recenze
Teplo, vybavenost

Chalupa Máca - Vrchlabí - v únoru

Chalupa Máca

4.2. - 11.2.2023
Vrchlabí
Trutnov
Krkonoše

 
20 062 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Máca - Vrchlabí v týdnu od 4.2. do 11.2.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Trutnov, Vrchlabí v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Máca - Vrchlabí v zimě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. února 2023 do soboty 11. února 2023. Začátek pobytu je za 132 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Máca - Vrchlabí, aktuálně v ceně 20062,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 10 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Máca - Vrchlabí 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Venkovní bazén, úschovna kol a lyží-kůlna, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 500 m, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, ubytování přímo u vody, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Chalupa Nedvězí - Rohle - v únoru

Chalupa Nedvězí

4.2. - 11.2.2023
Rohle
Šumperk
Jeseníky

 
28 000 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Nedvězí - Rohle od prověřeného majitele v týdnu od 4.2. do 11.2.2023. Výhodná nabídka tuzemské luxusní zimní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Šumperk, Rohle v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Nedvězí - Rohle. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. února 2023 do soboty 11. února 2023. Začátek rekreace je za 132 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Nedvězí - Rohle, aktuálně v ceně 28000,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Nedvězí - Rohle 45 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v zimě jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-V chalupě v proskleném posezení, sauna, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa.

Okolí
Nejbližší restaurace: 400 m, nejbližší obchod s potravinami: 6 km, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 8 km.

Nejnovější recenze
Krásná chalupa, milé detaily v interiéru i venku. Opravdu příjemné prostředí na dovolenou s dětmi. Velmi dobře vybavená kuchyň. Příjemné postele, z matrací máme někdy obavu a tady se nám opravdu dobře spalo. Pozemek je veliký, neoplocený a sousedí se svahem, kam děti chodily bobovat. V chatě nás potěšily drobnosti jako hry pro děti, ale i vychytávky jako pingpongový stůl a fotbálek. K dispozici i kulečník a sauna. Majitelé jsou moc milí a velmi ochotní. Vyhovoval nám klid kolem, dobrá dostupnost: 15-20 minut do několika lyžařských center. V okolí je hezká příroda, potůčky, lesy, cestou jsme míjeli výběhy pro koně, ovečky. Doporučujeme pro rodiny s dětmi, kvůli příkrým schodům ne úplně malinkými. Ale při troše opatrnosti ...

Chalupa Krkonoše J T - Rudník - v únoru

Chalupa Krkonoše J T

4.2. - 11.2.2023
Rudník
Trutnov
Krkonoše

 
12 600 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Krkonoše J T - Rudník v týdnu od 4.2. do 11.2.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Trutnov, Rudník v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Krkonoše J T - Rudník v zimě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. února 2023 do soboty 11. února 2023. Začátek pobytu je za 132 dní. Jedná se o zimní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Krkonoše J T - Rudník levně, aktuálně v ceně 12600,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 34 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Krkonoše J T - Rudník 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 409 nalezených termínů

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© Chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.