Vyhledávání

Chaty a chalupy Valašsko v září

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vířivka, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa.

Okolí
Nejbližší restaurace: 500 m, nejbližší obchod s potravinami: 200 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 200 m.

Chaty a chalupy Valašsko v září

Chalupa U Razuly

3.9. - 10.9.2022
Velké Karlovice
Vsetín
Valašsko

 
29 414 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Razuly - Velké Karlovice od prověřeného majitele v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní podzimní dovolené v ČR v lokalitě Valašsko, v oblasti Vsetín, Velké Karlovice v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa U Razuly - Velké Karlovice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek rekreace je za 20 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Razuly - Velké Karlovice, aktuálně v ceně 29414,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Razuly - Velké Karlovice 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Chalupa Chalupa na Košáře - Valašská Senice - v září

Chalupa Chalupa na Košáře

3.9. - 10.9.2022
Valašská Senice
Vsetín
Valašsko

 
13 650 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Chalupa na Košáře - Valašská Senice v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Valašsko, v oblasti Vsetín, Valašská Senice v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Chalupa na Košáře - Valašská Senice na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek pobytu je za 20 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Chalupa na Košáře - Valašská Senice levně, aktuálně v ceně 13650,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 3 km, nejbližší obchod s potravinami: 1 km, nejbližší koupání: 4 km, nejbližší lyžování: 5 km.

Nejnovější recenze
Nádherné místo v nádherné přírodě u Rožnova pod Radhoštěm, v chatě je vše, co člověk k pobytu potřebuje. Kamna, terasa s výhledem, vybavená kuchyň, dobrá příjezdová cesta. S pobytem jsme byli naprosto spokojeni.

Chalupa Pod Jedlovinou - Vidče - v září

Chalupa Pod Jedlovinou

3.9. - 10.9.2022
Vidče
Vsetín
Valašsko

 
10 591 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Pod Jedlovinou - Vidče od prověřeného majitele v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Valašsko, v oblasti Vsetín, Vidče v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Pod Jedlovinou - Vidče. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek rekreace je za 20 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Pod Jedlovinou - Vidče levně, aktuálně v ceně 10591,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Pod Jedlovinou - Vidče 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 1 km, nejbližší koupání: 1,60 km, nejbližší lyžování: 5 km.

Chalupa U Sovy - Hutisko-Solanec - v září

Chalupa U Sovy

3.9. - 10.9.2022
Hutisko-Solanec
Vsetín
Valašsko

 
18 823 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa U Sovy - Hutisko-Solanec v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Valašsko, v oblasti Vsetín, Hutisko-Solanec v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa U Sovy - Hutisko-Solanec na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek pobytu je za 20 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Sovy - Hutisko-Solanec levně, aktuálně v ceně 18823,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa U Sovy - Hutisko-Solanec 44 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vyžití pro děti, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 500 m, nejbližší obchod s potravinami: 1 km, nejbližší koupání: 2 km, nejbližší lyžování: 300 m.

Chalupa Floriánka - Velké Karlovice - v září

Chalupa Floriánka

3.9. - 10.9.2022
Velké Karlovice
Vsetín
Valašsko

 
13 181 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Floriánka - Velké Karlovice od prověřeného majitele v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Valašsko, v oblasti Vsetín, Velké Karlovice v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Floriánka - Velké Karlovice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek rekreace je za 20 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Floriánka - Velké Karlovice levně, aktuálně v ceně 13181,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 500 m, nejbližší obchod s potravinami: 1 km, nejbližší koupání: 3 km, nejbližší lyžování: 300 m.

Nejnovější recenze
Chata byla výborně připravená, předání chaty proběhlo během 10 minut (žádné dvouhodinové přebírání a odevzdávání chaty). Pěkné místo, za nás super.

Chalupa Baďurka - Velké Karlovice - v září

Chalupa Baďurka

3.9. - 10.9.2022
Velké Karlovice
Vsetín
Valašsko

 
13 181 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Baďurka - Velké Karlovice v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Valašsko, v oblasti Vsetín, Velké Karlovice v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Baďurka - Velké Karlovice na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek pobytu je za 20 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Baďurka - Velké Karlovice levně, aktuálně v ceně 13181,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Baďurka - Velké Karlovice 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 1 km, nejbližší koupání: 1 km, nejbližší lyžování: 10 km.

Nejnovější recenze
Chata čistá, hezké prostředí, příjemný majitel. Za nás naprostá spokojenost ??˘?

Chata Dvořiska - Hutisko-Solanec - v září

Chata Dvořiska

3.9. - 10.9.2022
Hutisko-Solanec
Vsetín
Valašsko

 
16 471 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Dvořiska - Hutisko-Solanec od prověřeného majitele v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Valašsko, v oblasti Vsetín, Hutisko-Solanec v rekreačním ubytovacím zařízení Chata Dvořiska - Hutisko-Solanec. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek rekreace je za 20 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chata Dvořiska - Hutisko-Solanec levně, aktuálně v ceně 16471,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 9 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Dvořiska - Hutisko-Solanec 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží-Ano přímo na chatě, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 700 m, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, nejbližší koupání: 800 m, nejbližší lyžování: 1 km.

Nejnovější recenze
Byl tam klid a soukromí ??

Chata  - Horní Bečva - v září

Chata

3.9. - 10.9.2022
Horní Bečva
Vsetín
Valašsko

 
11 536 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chata - Horní Bečva v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Valašsko, v oblasti Vsetín, Horní Bečva v rekreačním ubytovacím zařízení Chata - Horní Bečva na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek pobytu je za 20 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chata - Horní Bečva levně, aktuálně v ceně 11536,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 6 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chata - Horní Bečva 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 80 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Chaty a chalupy Valašsko v září 2022 k pronájmu. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy v celém Česku. Volné termíny ubytování - Valašsko září 2022. Chaty a chalupy Valašsko v září.

Nevybrali jste jste si žádnou chatu, chatku ani chalupu v lokalitě Valašsko? Můžete vyzkoušet dovolenou v chatách v celé ČR na dovolená chaty nebo dovolenou v chalupách v celé ČR na e chalupy.

Máte zájem o jiné lokality v Česku? Zkuste třeba ubytování v oblíbených lokalitách ČR:

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© Chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.