Vyhledávání

Chaty a chalupy k pronájmu - Vysočina

Chata Velké Dářko - Chaty a chalupy k pronájmu - Vysočina

Chata Velké Dářko

7.8. - 14.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 400 Kč

Pronájem dovolené v chatě/chalupě v České Republice 2021 v lokalitě Vysočina v Chata Velké Dářko, ubytování - Chaty a chalupy k pronájmu - Vysočina. Počet dní 8, ubytování ve volném termínu: sobota 7. srpen 2021 až sobota 14. srpen 2021. Užijte si relax s dopravou vlastním autem s příjezdem na místo za 46 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní pobyt aktuálně levně, v ceně 1400,- Kč. Kategorie této nabídky: pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.

Chata Kateřina (Trhová Kamenice) - Chaty a chalupy k pronájmu - Vysočina

Chata Kateřina (Trhová Kamenice)

21.8. - 28.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 875 Kč

Pronájem chaty/chalupy na dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v tuzemském ubytovacím zařízení Chata Kateřina (Trhová Kamenice) . Počet dní 8, ubytování od soboty 21. srpna do soboty 28. srpna 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo za 60 dní. Pobyt se stravou bez stravy - letní pobyt v Chata Kateřina (Trhová Kamenice) levně je v ceně 1875,- CZK. Typ zájezdu: Chaty a chalupy k pronájmu - Vysočina, pobytové.


Zobrazeno 1-2 z celkem 2 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Chaty a chalupy k pronájmu - Vysočina 2021/2022. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování - Vysočina 2021/2022. Chaty a chalupy k pronájmu - Vysočina.

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty a chalupy, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Vysočina, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Vysočina. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Vysočina.

 

Copyright© chatyachalupykpronajmu.cz 2021, všechna práva vyhrazena.