Vyhledávání

Pronájem chaty a chalupy Vysočina

Pronájem chaty a chalupy Vysočina

Chalupa Vadčice

29.1. - 5.2.2022
Dehtáře
Pelhřimov
Vysočina

 
13 001 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Vadčice - Dehtáře v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Pelhřimov, Dehtáře v ubytovacím zařízení Chalupa Vadčice - Dehtáře. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Vadčice - Dehtáře levně, aktuálně v ceně 13001,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Vadčice - Dehtáře 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa U klátu - Vítějeves - Pronájem chaty a chalupy Vysočina

Chalupa U klátu

29.1. - 5.2.2022
Vítějeves
Svitavy
Vysočina

 
9 949 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U klátu - Vítějeves v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Svitavy, Vítějeves v ubytovacím zařízení Chalupa U klátu - Vítějeves. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U klátu - Vítějeves levně, aktuálně v ceně 9949,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U klátu - Vítějeves 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Maryša - Útěchovice - Pronájem chaty a chalupy Vysočina

Chalupa Maryša

29.1. - 5.2.2022
Útěchovice
Pelhřimov
Vysočina

 
11 767 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Maryša - Útěchovice v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Pelhřimov, Útěchovice v ubytovacím zařízení Chalupa Maryša - Útěchovice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Maryša - Útěchovice levně, aktuálně v ceně 11767,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 28 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Maryša - Útěchovice 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa U Pramenů Dyje - Panenská Rozsíčka - Pronájem chaty a chalupy Vysočina

Chalupa U Pramenů Dyje

29.1. - 5.2.2022
Panenská Rozsíčka
Jihlava
Vysočina

 
8 484 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U Pramenů Dyje - Panenská Rozsíčka v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Jihlava, Panenská Rozsíčka v ubytovacím zařízení Chalupa U Pramenů Dyje - Panenská Rozsíčka. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U Pramenů Dyje - Panenská Rozsíčka levně, aktuálně v ceně 8484,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 18 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U Pramenů Dyje - Panenská Rozsíčka 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa Ve ztraceném ráji - Senorady - Pronájem chaty a chalupy Vysočina

Chalupa Ve ztraceném ráji

29.1. - 5.2.2022
Senorady
Brno-venkov
Vysočina

 
9 884 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Ve ztraceném ráji - Senorady v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Brno-venkov, Senorady v ubytovacím zařízení Chalupa Ve ztraceném ráji - Senorady. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Ve ztraceném ráji - Senorady levně, aktuálně v ceně 9884,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 5 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Ve ztraceném ráji - Senorady 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Skála - Boňkov - Pronájem chaty a chalupy Vysočina

Chata Skála

29.1. - 5.2.2022
Boňkov
Havlíčkův Brod
Vysočina

 
13 860 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Skála - Boňkov v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Havlíčkův Brod, Boňkov v ubytovacím zařízení Chata Skála - Boňkov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Skála - Boňkov levně, aktuálně v ceně 13860,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Skála - Boňkov 45 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chata Ivetka - Věž - Pronájem chaty a chalupy Vysočina

Chata Ivetka

29.1. - 5.2.2022
Věž
Havlíčkův Brod
Vysočina

 
6 769 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata Ivetka - Věž v týdnu od 29.1. do 5.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Havlíčkův Brod, Věž v ubytovacím zařízení Chata Ivetka - Věž. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 29. ledna 2022 do soboty 5. února 2022. Začátek rekreace je pozítří. Jedná se o zimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Ivetka - Věž levně, aktuálně v ceně 6769,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Ivetka - Věž 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.

Chalupa U klátu - Vítějeves - Pronájem chaty a chalupy Vysočina

Chalupa U klátu

5.2. - 12.2.2022
Vítějeves
Svitavy
Vysočina

 
9 949 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa U klátu - Vítějeves v týdnu od 5.2. do 12.2.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Svitavy, Vítějeves v ubytovacím zařízení Chalupa U klátu - Vítějeves. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. února 2022 do soboty 12. února 2022. Začátek rekreace je za 9 dní. Jedná se o zimní Last Minute dovolenou v objektu Chalupa U klátu - Vítějeves levně, aktuálně v ceně 9949,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa U klátu - Vítějeves 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných chat a chalup k pronájmu nebo ubytování v soukromí naleznete i další zajímavé nabídky rekreačního ubytování jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a střediska v celé ČR i na Slovensku.


Zobrazeno 1-8 z celkem 230 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Pronájem chat a chalup Vysočina - Vysočina 2022. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování - Vysočina 2022. Pronájem chaty a chalupy Vysočina.

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty a chalupy, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Vysočina, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Vysočina. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Vysočina.

 

Copyright© chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů