Vyhledávání

Pronájem chaty a chalupy Žďárské vrchy

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-Možnost úschovy kol a domácí dílna k dispozici, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 0 km, nejbližší koupání: 1 km.

Nejnovější recenze
Krasna prostorna zahrada s grilovacim zazemim, spoustu vybaveni pro vyziti (ping pong,sipky,stolni fotbal,golfova jamka,petang,...)

Pronájem chaty a chalupy Žďárské vrchy

Chalupa Stržanov

1.10. - 8.10.2022
Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou
Žďárské vrchy

 
15 414 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Stržanov - Žďár nad Sázavou od prověřeného majitele v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Žďárské vrchy, v oblasti Žďár nad Sázavou v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Stržanov - Žďár nad Sázavou. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek rekreace je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Stržanov - Žďár nad Sázavou levně, aktuálně v ceně 15414,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Stržanov - Žďár nad Sázavou 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 3 km, nejbližší obchod s potravinami: 300 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 3 km.

Nejnovější recenze
Rozsah pozemku, velikost ubytování - super velká kuchyň, pingpong, kulečník, krb, sezení venku atd., okolí.

Chalupa Sádek - Sádek - Pronájem chaty a chalupy Žďárské vrchy

Chalupa Sádek

1.10. - 8.10.2022
Sádek
Svitavy
Žďárské vrchy

 
18 830 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Sádek - Sádek v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Žďárské vrchy, v oblasti Svitavy, Sádek v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Sádek - Sádek na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek pobytu je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Sádek - Sádek levně, aktuálně v ceně 18830,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 10 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Sádek - Sádek 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 800 m, nejbližší obchod s potravinami: 300 m, nejbližší koupání: 2 km.

Nejnovější recenze
Krásné klidné místo, majitelé ochotný. Mohla s námi i náš pejsek. Naprostá spokojenost. Doporučujeme

Chalupa Na Kopci - Krucemburk - Pronájem chaty a chalupy Žďárské vrchy

Chalupa Na Kopci

1.10. - 8.10.2022
Krucemburk
Havlíčkův Brod
Žďárské vrchy

 
13 958 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Na Kopci - Krucemburk od prověřeného majitele v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Žďárské vrchy, v oblasti Havlíčkův Brod, Krucemburk v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Na Kopci - Krucemburk. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek rekreace je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Na Kopci - Krucemburk levně, aktuálně v ceně 13958,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Na Kopci - Krucemburk 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-Uvnitř budovy, před obytnou částí, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1,50 km, nejbližší obchod s potravinami: 1,50 km, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 1 km.

Chalupa  - Rozsochy - Pronájem chaty a chalupy Žďárské vrchy

Chalupa

1.10. - 8.10.2022
Rozsochy
Žďár nad Sázavou
Žďárské vrchy

 
9 800 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa - Rozsochy v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Žďárské vrchy, v oblasti Žďár nad Sázavou, Rozsochy v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa - Rozsochy na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek pobytu je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa - Rozsochy levně, aktuálně v ceně 9800,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa - Rozsochy 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 0,02 km, nejbližší obchod s potravinami: 300 m, nejbližší koupání: 1,50 km, nejbližší lyžování: 4 km.

Chalupa Borovnice - Borovnice - Pronájem chaty a chalupy Žďárské vrchy

Chalupa Borovnice

1.10. - 8.10.2022
Borovnice
Žďár nad Sázavou
Žďárské vrchy

 
24 710 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chalupa Borovnice - Borovnice od prověřeného majitele v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní podzimní dovolené v ČR v lokalitě Žďárské vrchy, v oblasti Žďár nad Sázavou, Borovnice v rekreačním ubytovacím zařízení luxusní Chalupa Borovnice - Borovnice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek rekreace je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Borovnice - Borovnice, aktuálně v ceně 24710,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Borovnice - Borovnice 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží-Ano, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 0,03 km, nejbližší obchod s potravinami: 0,01 km, nejbližší koupání: 1 km, nejbližší lyžování: 18 km.

Nejnovější recenze
vybavení objektu a úprava okolí, dostupnost objektu, možnost využití volnočasových aktivit v okolí.

Chalupa Maruška - Škrdlovice - Pronájem chaty a chalupy Žďárské vrchy

Chalupa Maruška

1.10. - 8.10.2022
Škrdlovice
Žďár nad Sázavou
Žďárské vrchy

 
14 119 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chalupa Maruška - Škrdlovice v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Žďárské vrchy, v oblasti Žďár nad Sázavou, Škrdlovice v rekreačním ubytovacím zařízení Chalupa Maruška - Škrdlovice na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek pobytu je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chalupa Maruška - Škrdlovice levně, aktuálně v ceně 14119,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 16 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chalupa Maruška - Škrdlovice 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.

Ubytování
Vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 300 m, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, nejbližší koupání: 300 m, nejbližší lyžování: 11 km.

Chata U Milovského rybníka 1 - Sněžné - Pronájem chaty a chalupy Žďárské vrchy

Chata U Milovského rybníka 1

1.10. - 8.10.2022
Sněžné
Žďár nad Sázavou
Žďárské vrchy

 
15 295 Kč

Pronájem rekreačního objektu Chata U Milovského rybníka 1 - Sněžné od prověřeného majitele v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Žďárské vrchy, v oblasti Žďár nad Sázavou, Sněžné v rekreačním ubytovacím zařízení Chata U Milovského rybníka 1 - Sněžné. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek rekreace je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata U Milovského rybníka 1 - Sněžné levně, aktuálně v ceně 15295,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 9 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata U Milovského rybníka 1 - Sněžné 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních apartmánů, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-V chodbě chaty, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 7 km, nejbližší koupání: 2 km, nejbližší lyžování: 6 km.

Nejnovější recenze
Krasne prostredi v prirode, chata čistá, teplo, moznost mit sebou pejska, milý majitele

Chata Yukon - Tři Studně - Pronájem chaty a chalupy Žďárské vrchy

Chata Yukon

1.10. - 8.10.2022
Tři Studně
Žďár nad Sázavou
Žďárské vrchy

 
12 600 Kč

Pronájem rekreační chaty/chalupy Chata Yukon - Tři Studně v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Žďárské vrchy, v oblasti Žďár nad Sázavou, Tři Studně v rekreačním ubytovacím zařízení Chata Yukon - Tři Studně na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek pobytu je za 6 dní. Jedná se o podzimní Super Last Minute dovolenou v objektu Chata Yukon - Tři Studně levně, aktuálně v ceně 12600,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chalupy k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 5 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu rekreační chaty Chata Yukon - Tři Studně 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava do objektu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek a chalup také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 203 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Pronájem chat a chalup Žďárské vrchy - Žďárské vrchy 2022/2023. Rezervace pobytu online. Prověřené chaty a chalupy. Volné termíny ubytování - Žďárské vrchy 2022/2023. Pronájem chaty a chalupy Žďárské vrchy.

Nevybrali jste jste si žádnou chatu, chatku ani chalupu v lokalitě Žďárské vrchy? Můžete vyzkoušet dovolenou v chatách v celé ČR na dovolená chaty nebo dovolenou v chalupách v celé ČR na e chalupy.

Máte zájem o jiné lokality v Česku? Zkuste třeba ubytování v oblíbených lokalitách ČR:

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty a chalupy, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Žďárské vrchy, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Žďárské vrchy. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Žďárské vrchy.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© Chatyachalupykpronajmu.cz 2022, všechna práva vyhrazena.